ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ameliyatsız yüz germe nasıl yapılır?

Ameliyatsız yüz germe nasıl yapılır? Yüzde oluşan sarkmaları tedavi etmenin farklı yöntemleri bulunmaktadır. Peki bu yöntemler nelerdir? Boyun ve gıdının germe işlemi nasıl yapılır? Cevapla Tv Uzmanı Medikal Estetik Doktoru Hüseyin Tırman Ameliyatsız yüz germe yöntemlerini anlattı.

05 Nisan 2018

Ameliyatsız yüz germe (Gençleştirme) yöntemleri teknoloji ile birlikte oldukça gelişti. Gelişen son teknoloji ile birlikte Yüzde oluşan sarkmaları tedavi ederken farklı yöntemler kullanılmakta. Boyun ve gıdının germe işlemi yapılırken farklı yöntemleri bizlere Cevapla Tv Uzmanı Medikal Estetik Doktoru Hüseyin Tırman anlatıyor. 

Medikal Estetik Hekimi Hüseyin Tırman şu şekilde anlattı:

'Yüzümüzde oluşan gevşeme ve sarkmaların iki farklı tedavisi vardır. Birincisi yüzde oluşan fazlalıkları keserek yapılan ameliyattır. Diğer yöntem ise cildin altını yüksek ısıyla ısıtılarak cildin küçülmesinin sağlanmasıdır. Hastanın cildindeki sarkmanın boyutuna bağlı olarak farklı yöntemler uygulanabilmektedir. Yüzünde yağı da olan ve yağı da eritilmesi gerekilen hastalarda Thermalift yöntemini kullanmaktayız. Boyun ve gıdının toparlanması gereken vakalarda ise Ultherapy yöntemini kullanmaktayız.'

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler