ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Mehmet Barlas 24 Haziran öncesi uyardı! Dikkatli olmalıyız!

Bir yandan Amerika'nın bir yandan da İsrail'in uluslararası hukuku hiçe sayan eylemlerini bugünkü yazısında okurlarına bir kez daha hatırlatan Sabah Gazetesi yazarı Mehmet Barlas, seçim öncesi her türlü operasyona hazır olmamız gerektiğini yazdı.

Mehmet Barlas 24 Haziran öncesi uyardı! Dikkatli olmalıyız!
25 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi yazarı Mehmet Barlas, seçim öncesi her türlü operasyona hazır olmamız gerektiğini yazdı. Mehmet Barlas, bir yandan Amerika'nın bir yandan da İsrail'in uluslararası hukuku hiçe sayan eylemlerini bugünkü yazısında okurlarına bir kez daha hatırlattı.

Bir yandan Amerika'nın bir yandan da İsrail'in uluslararası hukuku hiçe sayan eylemleri ile en açık ve en sert biçimde uğraşırsanız, sade ekonominize değil, güvenliğinize ve bütünlüğünüze de beklenmedik kuşak altı vuruşların gelmesine hazır olmalısınız.

Amerikan projeleri

Hem PKK'nın, hem FETÖ'nün birer Amerikan projesini anlamış olduktan sonra ve hem Gezi kalkışmasını hem de 15 Temmuz darbe girişimini yaşadıktan sonra, "Acabadolar durup dururken neden rekorlar kırıyor" diye şaşırmanızın anlamı var mıdır? Algı operasyonlarının sadece Türk Lirası'nı vurmasına bir nevi şükretmeliyiz...

MEHMET BARLAS’IN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN