Yıllar önce evlenme programında meşhur olan Solmaz düğünde öyle bir şarkı söyledi gelin kıskandı! Bu kadar olmaz dedirtti!

Evleneceksen Gel programı ile adını duyurmuş olan ve daha sonrasında da aldığı kilolar ile sürekli olarak gündeme gelen Solmaz Çiros şimdiler de şarkıcılık yaparak kendini göstermektedir.

Yıllar önce evlenme programında meşhur olan Solmaz düğünde öyle bir şarkı söyledi gelin kıskandı! Bu kadar olmaz dedirtti!

Solmaz Çiros son gittiği düğünde giydiği elbise ile resmen şov yaptı. Gelinin önüne geçmiş olan Solmaz’ın kıyafeti sosyal medyadan ‘geline de bunu yapıp rol çalmazsın be’ tarzı yorumlar geldi. İşte haberimizin devamında Solmaz Çiros’un dikkatleri üzerine çeken kıyafeti sizlerle….

Solmaz Çiros nasıl ünlenmiştir?

Türkiye’de bir zamanlar en çok izlenmekte olan evlilik programlarından biri olan Evleneceksen Gel ile adını tüm Türkiye’ye duyurmuş olan Solmaz Çiros bir dönemler aldığı fazla kilolar sebebi ile gündemden düşmemekteydi. Evleneceksen Gel programında Kaan Güvenilir ile yaşadıkları aşk ile tanıdığımız Solmaz Çiros program boyunca adından sıkça söz ettirmiş yaptığı yorumlar ile davranışları ile birçok kişinin sevgisini de kazanmışıtr. Yarışma sonrasında şarkıcılık ve dans kariyerine devam etmek isteyen Solmaz Çiros her daim sosyal medya gündeminde ön plana çıkmayı başarmış bir kadındır. Çıkardığı şarkılar ve dansları ise herkes tarafından oldukça beğenilmekte ve çoğu insan artık Solmaz Çiros’u düğünlerine davet ederek düğüne gelen insanlara görsel şölen ve sesi ile büyülesin diye davet etmektedir.

Solmaz Çiros düğün de gelinin önüne geçmeyi başardı

Solmaz Çiros katıldığı düğün de herkesin gözdesi olmayı başardı. Solmaz yeni bombasını patlattı. Konuk olarak katıldığı bir düğünde tercih ettiği elbise ile gündeme geldi. elbise de hem sırt hem de göğüs dekoltesi bulunan Solmaz Çiros düğünde tercih ettiği elbise ile gelinin bile önüne geçmiş oldu. Dansları ve hareketleri ile dikkatleri çeken eski gelin adayı Solmaz Çiros’a şu yorumlar geldi. ‘gelinden rol çalmışsın, bu kadar da olmaz, bari düğünde farklı bir kıyafet tercih etseydin, anlık gelin seri üzgün.’ Tarzı yorumlar geldi. Tercih ettiği kıyafetler ve dansları ile sürekli olarak gündeme zirve olarak giriş yapan Solmaz şarkıları ve danslarıyla düğünde ki herkese unutulmaz dakikalar yaşattı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Doğan Çağlar: Yavuz Ağıralioğlu, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun hatırasıdır Doğan Çağlar: Yavuz Ağıralioğlu, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun hatırasıdır
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı