Yeşim Ceren Bozoğlu verdiği kilolarla resmen genç kıza döndü! Tam tamına 60 kilo veren oyuncunun son haline bakın!

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu’nun son halini görenler inanamadı. Vermiş olduğu kilolarla resmen genç bir kıza döndü. Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu 60 kg verdi.

Yeşim Ceren Bozoğlu verdiği kilolarla resmen genç kıza döndü! Tam tamına 60 kilo veren oyuncunun son haline bakın!

Mide küçültme ameliyatı ile fazla kilolarından kurtulmuş olan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu değişimi ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği kilolar yanı sıra yeni tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu sosyal medya hesabı aktif kullanarak takipçilerini yaptığı paylaşımlarla mest etmektedir.

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun son halini görenler tanıyamadı

O Hayat Benim dizisindeki kilolu hali ile hafızalara kazınmış olan ve daha sonrasında kilo vermek için mide küçültme ameliyatı geçirmiş olan Yeşim Ceren Bozoğlu yaklaşık 58 kg’a kadar düşmüştü. Değişimi ile zaman zaman konuşulan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu son paylaşımı ile de dikkatleri üzerine çekti. İki yılda tam 60 kg vermiş olan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu setten zaman zaman paylaşımlar yaparak hayranlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Ünlü oyuncu son olarak ise bikinili pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Yeşim Ceren Bozoğlu’nun o pozuna yorumlar yağdı. ‘doktorlar dizisinin Fikret’i mi bu ya? Nasıl değişmişsin ablam, Nasıl güzel anlatamam’ gibi yorumlar geldi. ünlü oyuncu bu yorumları gördükçe sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlarını yapmaya da devam ediyor.

Yeşim Ceren Bozoğlu yeni tarzı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Güzelliği ile hayranlarından beğeni toplayan 48 yaşındaki güzel oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu ‘nereden nereye, Çok güzelsin, Resmen kadın 20 yıl geri gitti’ yorumları yapıldı. 2016 yılında 110 kiloya kadar çıkmış olan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu yaklaşık 58 kiloya düştü. Bu dönemde mide küçültme ameliyatı geçirmiş olan ünlü oyuncu şimdilerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı her paylaşımla sosyal medyada ki takipçilerinden beğeni toplamaya da devam ediyor. Doktorlar dizisi ile tanıdığımız Yeşim Ceren Bozoğlu bikinili pozlarını da yayınlamasının ardından sosyal medyayı yıktı geçti.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı