Müge Anlı ekranlara dönmüyor mu? Erteleme kararı alan Müge Anlı'nın bakın sebebi neymiş? Herkes şok olacak!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından üzücü bir haber geldi. 29 Ağustos tarihinde ekranlara dönmesi beklenirken, erteleme kararı ortalığı karıştırdı. Müge Anlı hayranları sosyal medya üzerinden tepkilerini gösterdiler. Peki, program neden ertelendi?

Müge Anlı ekranlara dönmüyor mu? Erteleme kararı alan Müge Anlı'nın bakın sebebi neymiş? Herkes şok olacak!

Ekranların yakından takip edilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali ile ekranlara kısa bir mola vermişti. 29 Ağustos tarihinde tekrar ekranlara dönmesi beklenirken, gündeme düşen bu iddialar ortalığı karıştırdı. Belli olmayan sebeplerden dolayı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının erteleme kararı aldığı iddia edildi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Üzücü bir iddia ortaya atıldı

Sezon finalinden önce İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyursan Müge Anlı, aileleriyle ve yakın dostlarıyla sessiz sedası dünya evine girdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınında evleneceğini açıklayan Müge Anlı, hayranlarını da oldukça mutlu etmişti. Bu haberin ardından kısa bir süre sonra sezon finali bölümüyle ekranlara mola veren Müge Anlı’nın 29 Ağustos tarihinde yeni sezonuyla ekranlarda olacağı biliniyordu. Gündeme bomba gibi düşen bir iddiaya göre 29 Ağustos tarihinde ekranlarda yayınlanması beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı erteleme kararı aldığı söyleniyor.

Müge Anlı’dan açıklama geldi

Erteleme iddiaları gündemde büyük ses getirirken, hayranları da oldukça tedirgin oldu. 29 Ağustos tarihinde yayınlanması beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programın 5 Eylül’de yayınlanacağı da iddialar arasındaydı. Gündemi derinden sallayan bu iddiaların ardından gözler Müge Anlı’ya çevrildi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Müge Anlı, bu iddiaları paylaşımıyla cevaplamış oldu.

 29 Ağustos tarihinde yayınlanması beklenen programın, 5 Eylül’e ertelenmediği mesajını veren Müge Anlı, programından kesitler paylaştı ve “29 Ağustos’ta görüşmek üzere” notunu düştü. Müge Anlı hayranları bu notun ardından adeta havalara uçtu. Sosyal medya gündemini derinden sarsan bu iddialar da Müge Anlı’nın notunun ardından asılsız olduğu ortaya çıktı.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı