Melih Altınok: CHP içindeki kavgaya Selvi Kılıçdaroğlu’nu karıştırmayın

Sabah Gazetesi Yazarı Melih Altınok, "CHP içindeki kavgaya Selvi Kılıçdaroğlu’nu karıştırmayın" başlıklı bir yazı kaleme aldı. İlgili köşe yazısını gazeteoku.com üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İşte Melih Altınok'un yazısı:

CHP'liler nefesini tutmuş Cumartesi günü Kılıçdaroğlu'nun açıklayacağı ve dünya çapında ses getireceği söylenen "vizyon projesi"ne kilitlenmişti.
Konuşma baştan sona hayal kırıklığıydı o ayrı bir konu.
Ancak üç konu Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının önüne geçti. Birincisi; Mahmut Övür'ün "Kılıçdaroğlu'nun vizyon projesi AK Parti'den çalıntıdır" iddiası...
İkincisi; Türkiye'ye gelmeye tenezzül bile etmeyip telekonferansla katılan sözde danışman ama özde ABD'li kayyum olan Jeremy Rifkin...
Ve en önemlisi Kılıçdaroğlu'nun hayatının en önemli projesi açıklanırken uyuyakalan Selvi Kılıçdaroğlu'nun verdiği görüntü.
Böyle bir görüntü dünyanın her yerinde haberdir.
Ancak beni şaşırtan bir şey oldu... AK Parti medyası ve sosyal medyadaki AK Partililer bu görüntü karşısında daha vicdanlı ve sağduyulu bir tavır ortaya koydu.
En...

...

YAZININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Mahmut Övür: ‘Türkiye’yi nasıl karıştırmak istediğinizi biliyorum’ Mahmut Övür: ‘Türkiye’yi nasıl karıştırmak istediğinizi biliyorum’
Deniz Zeyrek: Ağız Sütü! Deniz Zeyrek: Ağız Sütü!
Ali Karahasanoğlu: “Davalarını satanlar”da “ortak çalışma kültürü” olur mu? Ali Karahasanoğlu: “Davalarını satanlar”da “ortak çalışma kültürü” olur mu?
Akif Beki: Dünyaya Kuzey Kore TV'sinden bakmanın rahatlığı Akif Beki: Dünyaya Kuzey Kore TV'sinden bakmanın rahatlığı
Latif Şimşek: Masa'da asıl kavga 13 Şubat'ta başlayacak ve en şanslı aday neden Erdoğan? Latif Şimşek: Masa'da asıl kavga 13 Şubat'ta başlayacak ve en şanslı aday neden Erdoğan?
Altılı Masa’nın tepesindeki Dronların modeli; itaat et, rahat et… Altılı Masa’nın tepesindeki Dronların modeli; itaat et, rahat et…
"Millet 14 Mayıs'ta Bay Bay Kemal diyecek" 4 Şubat 2023 Cumartesi günü gazeteler hangi manşetlerle çıktı? "Millet 14 Mayıs'ta Bay Bay Kemal diyecek" 4 Şubat 2023 Cumartesi günü gazeteler hangi manşetlerle çıktı?
By Kemal'in aday olması caiz midir hocam?! By Kemal'in aday olması caiz midir hocam?!