Mahmut Övür: Kılıçdaroğlu HDP’yle de pazarlık yaptı mı?

Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür, "Kılıçdaroğlu HDP’yle de pazarlık yaptı mı? " başlıklı bir yazı kaleme aldı. İlgili köşe yazısını gazeteoku.com üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İşte Mahmut Övür'ün yazısı:

CHP'nin başını çektiği muhalefet cephesinde siyasi vizyonsuzluğun, ilkesizliğin getirdiği derin bir çöküş yaşanıyor. Kamuoyu her sabah yeni bir skandalla uyanıyor. Bir gün "Hayatımın en büyük hatası" pişmanlığıyla, bir gün "38 milletvekilini yüzde bir bile almayan partilere neden verdin?" isyanıyla karşılaşıyorsunuz, bir başka gün de gündem, "A Takımı ihaneti"yle sarsılıyor.
Kısaca kumpaslardan, ihanet edenlerden, birbirini satanlardan, kirli ilişkilerden geçilmiyor.
Farklılıkları bir araya getirenler meğer bambaşka kirli ilişkiler ve pazarlıklarla bir arada duruyormuş. Boşuna Başkan Erdoğan "Verilmiş sadakamız varmış" demiyor.

...

YAZININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOK OKUNAN HABERLER
Akşener’in İYİ PARTİ’si bu haliyle CHP’ye bir fayda da getirmez! Barış Yarkadaş yazdı Akşener’in İYİ PARTİ’si bu haliyle CHP’ye bir fayda da getirmez! Barış Yarkadaş yazdı
SON HABERLER
Asgari ücret zammı için beklenmedik oran! Asgari ücret 18-20 bin bandına mı çıkacak? İsmail Saymaz 'Erdoğan şok bir hamle yapabilir' deyip duyurdu! Asgari ücret zammı için beklenmedik oran! Asgari ücret 18-20 bin bandına mı çıkacak? İsmail Saymaz 'Erdoğan şok bir hamle yapabilir' deyip duyurdu!
Türk olsan da yine Türk düşmanlığı yapıyorsun! Türk olsan da yine Türk düşmanlığı yapıyorsun!
Napolyon yükseliyor Marvel düşüşte Napolyon yükseliyor Marvel düşüşte
İsrail’de kasap çok devlet adamı yok İsrail’de kasap çok devlet adamı yok
Sağlıklı şeker yoktur Sağlıklı şeker yoktur
Bunun adı ‘fon’ değil, bal gibi Ponzi Bunun adı ‘fon’ değil, bal gibi Ponzi
Bülent Ecevit’i yazmak Bülent Ecevit’i yazmak
Kılıçdaroğlu, kendine 7. Genel Başkan dedi... Kılıçdaroğlu’ndan TBMM Başkanı’na çağrı Kılıçdaroğlu, kendine 7. Genel Başkan dedi... Kılıçdaroğlu’ndan TBMM Başkanı’na çağrı