Mahmut Övür: İBB’den ihale alan CHP milletvekilleri yok mu?

Sabah Gazetesi Yazarı Mahmut Övür, "İBB’den ihale alan CHP milletvekilleri yok mu?" başlıklı bir yazı kaleme aldı. İlgili köşe yazısını gazeteoku.com üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İşte Mahmut Övür'ün yazısı:

Bir süredir küresel kuşatmalar karşısında sesini çıkarmayan ama CHP içindeki aday yarışı ve rant kavgası olanca canavarlaşan, rahmetli Erdal İnönü'nün deyimiyle "Aslan sosyal demokratlar"ı yazıyorum.
Gerçi sosyal demokratlıkları da kalmadı ya neyse... Önce medyadaki Kemalciler-Ekremciler kavgasına şahit olduk. Sonra bu ayrışmanın en sert yansıdığı Kaftancıoğlu-İmamoğlu kavgası geldi. "Müteahhit kafalı" veya "şizofren" suçlamaları gündemi sarstı.
İkili birbirlerine selam bile vermez oldu. Kavga günlerce medyada tartışıldı. İmamoğlu, dolambaçlı bir cevap verse de suçlamaların mimarı Kaftancıoğlu hiç oralı olmadı. Eksiği gediği de olsa bir kulis haberi...

...

YAZININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOK OKUNAN HABERLER
Fuat Uğur: Köpekler kan kokusu mu aldı? Fuat Uğur: Köpekler kan kokusu mu aldı?
Latif Şimşek: Zurnanın "zırt" dediği yerde Cihan Paçacı'nın açıklamaları! Latif Şimşek: Zurnanın "zırt" dediği yerde Cihan Paçacı'nın açıklamaları!
Melih Altınok: HDP mi sıkıştırıyor Kemal Bey? Melih Altınok: HDP mi sıkıştırıyor Kemal Bey?
Murat Muratoglu: Neden Türkiye’yi batırmaya çalışıyor Avrupa? Murat Muratoglu: Neden Türkiye’yi batırmaya çalışıyor Avrupa?
Ali Karahasanoğlu: Onlar, ne zaman “aday olabilir” dedi ki? Ali Karahasanoğlu: Onlar, ne zaman “aday olabilir” dedi ki?
SON HABERLER
Masada korku dağları sarmış! Masada korku dağları sarmış!
Gençlik çok acayip ya Gençlik çok acayip ya
ABD’de bir anı kitabı.. İsrail’de hareketlenen meydanlar.. Türkiye dünyada gündemde.. Sevinemiyorum… ABD’de bir anı kitabı.. İsrail’de hareketlenen meydanlar.. Türkiye dünyada gündemde.. Sevinemiyorum…
Tarık Ümit neden öldürüldü?.. Tarık Ümit neden öldürüldü?..
Valiyi titretti! Bakan Nebati’yi tokatlar! Valiyi titretti! Bakan Nebati’yi tokatlar!
Kitap mezadında bir Palulu! Kitap mezadında bir Palulu!
Millet İttifakı Millet İttifakı
O ateş yanıyor! O ateş yanıyor!