İbrahim Tatlıses yıllar önce onu meşhur etmişti! Evinden kamyon kamyon çöp çıkardılar bakın şimdi ne halde?

İbrahim Tatlıses’in yıllar önce meşhur ettiği Engür Kalender’in son hali yürekleri derinden yaktı. Evinden 2 kamyon çöp çıkan Engür Kalender’in çöp evde yaşadığı ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses yıllar önce onu meşhur etmişti! Evinden kamyon kamyon çöp çıkardılar bakın şimdi ne halde?

Bir dönem İbrahim Tatlıses’in meşhur ettiği Engür Kalender, şöhretini kaybedince psikolojisinin bozulduğu öğrenildi. Psikolojisinin bozulmasının ardından çöp evde yaşayan Engür Kalender’in evinden 2 kamyon çöp çıktı. Balkondan eşyalar fırlattığını ve başta İbrahim Tatlıses olmak üzere birçok sanatçıya hakaretler yağdırdığı açıklandı. Eski şöhretini kaybeden Engür Kalender’in sevenleri bu görüntülerin ardından oldukça üzüldüler. İşte haberin merak edilen detayları…

Engür Kalender’in son hali yürek burktu

İbrahim Tatlıses’in plak şirketinden şöhret ettiği Engür Kalender, şimdilerde çöp evde yaşıyor. Eski şöhretini kaybettikten sonra psikolojisinin bozulduğunu ve çöp evde yaşadığı belirtildi. Konuyla ilgili Onur Akay; “İbrahim Tatlıses’in meşhur ettiği şarkıcı Engür Kalender’in çöp evde yaşadığını yazmıştım. Psikolojik sorunları olan Engür Kalender’in, annesi ile yaşadığı evi belediye temizledi. Komşularından edindiğim bilgiye göre, Şişli’de bulunan evden 2 kamyon çöp, çıkmış. Evin içinde ne su ne de elektrik varmış. Hayvan pislikleri ve küflü eşyalarla dolu evden, ölü kedi yavruları bile çıkmış. Evin kapısı açılınca ortalığı saran koku yüzünden insanlar o sokaktan bile geçmekte zorlanırken, alerjik astım rahatsızlığı bulunan Engür ve annesi o evde nasıl yaşadılar akıl erdirmek zor” ifadelerini kullandı.

Şöhreti kaybedince psikolojisi bozuldu

Engür Kalender, 7 yıl önce Şişli’de bulunan bir apartman dairesine taşındı. Annesi ve kedileriyle birlikte yaşayan Engür Kalender, eski şöhretini kaybedince, bu durumdan dolayı psikolojik sorunlarla karşılaşmaya başladı. Bunun ardından müziği de bırakan Engür Kalender’in çöp evde yaşadığı söylendi. Komşularına, polise ve belediyeye kapılarını açmayan şarkıcının evinden 2 kamyon çöp çıktı. Bunun yanında komşularını tehdit ettiğini, bağırdığını ve apartman boşluğuna eşyalar fırlattığı da söylendi. Balkondan başta İbrahim Tatlıses olmak üzere, birçok ünlü sanatçıya da hakaretler yağdırdığı söylenenler arasında yerini aldı. Şarkıcının son halini görenler derinden sarsıldı.

 

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı