Herkesin merakla beklediği aşk açıklamasını sonunda Birce Akalay yaptı! Bakın İbrahim Çelikkol için neler söyledi?

Aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü oyuncu Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol hakkında açıklama geldi. Ünlü oyuncu Birce Akalay oyuncu arkadaşı İbrahim Çelikkol ile aşk yaşadığı iddiasına ne cevap verdi.

Herkesin merakla beklediği aşk açıklamasını sonunda Birce Akalay yaptı! Bakın İbrahim Çelikkol için neler söyledi?

2017 yılında dizi setinde başlayan dostluklarına gün ve gün devam ettiren ünlü oyuncular Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol önceki günlerde Bodrum’da birlikte tatil yaparken görüntülenmiş sonrasında ikili Kaz Dağlarına gitmişlerdi. Peki Birce Akalay arkadaşı İbrahim Çelikkol ile hakkında çıkan aşk dedikodularına ne dedi? İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol aşk mı yaşıyor?

2017 yılında başrollerini aldıkları Siyah Beyaz Aşk setinde tanışıp dost olan ikili Birce Akalay ve  İbrahim Çelikkol o günden bu yana hiç kopmadan dostluklarını devam ettirmektedirler. 2017 yılından sonra Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol son olarak dijital bir platformda yayınlanan dizide birlikte rol almışlardır. Peki haklarında çıkan aşk iddialarına ünlü oyuncu Birce Akalay nasıl tepki verdi? Aralarında bir aşk olmadığını ve İbrahim Çelikkol ile arkadaşlıklarının çok güzel gittiğini hatta yakışıklı oyuncunun eşi ile de arkadaş olduklarını dile getirdi ve devamında şu sözleri ekledi. “İbrahim benim çok yakın can dostumdur. Eski eşi Mihre de benim arkadaşımdır. Ben böyle haber gördükçe üzülüyorum. Bazen de gülüyorum. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. İnsanlar neden bir erkek ve kadının arkadaş olabileceğine inanmıyorlar. Acaba bu olay neden bu kadar anormal gerçekten bilmiyorum.” şeklinde kendini ifade etti.

Çıkan haberler beni hem üzüyor, hem güldürüyor.

Ünlü oyuncu Birce Akalay meslektaşı olan İbrahim Çelikkol ile hakkında çıkan aşk iddialarına hem beni üzüyor hem de güldürüyor artık ne diyeceğimi bilemiyorum diyen ünlü oyuncu Birce Akalay sözlerine şu ifadeleri de ekledi “bir kadın ve bir erkek neden arkadaş olamazsın biz İbrahim Çelikkol ile 2017’den bu yana gayet çok samimi iki dostuz. Hatta İbrahim’in eski eşi Mihre’de benim en yakın arkadaşımdır.” dedi.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı