Esra Ezmeci'ye utandıran itiraf! Kaynanası kadın olmayı öğren deyip aldıkları şok etti

Esra Ezmeci’ye gelen bu itiraf görenlerin ağzını açık bıraktı. Sosyal medya gündeminde dikkat çeken bu itirafa adeta tepkiler yağdı. Peki, bu itirafta ne yazıyordu?

Esra Ezmeci'ye utandıran itiraf! Kaynanası kadın olmayı öğren deyip aldıkları şok etti

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının sunucusu ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. Takipçileriyle sıkı bir iletişimi bulunan Esra Ezmeci, kendisine gelen itirafları da paylaşmayı ihmal etmiyor. Gelen itiraflar pes dedirtirken, o itiraflara bir yenisi daha eklendi. Görenleri hayrete düşüren bu itiraf sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Sosyal medyada olay oldu

Esra Ezmeci, sosyal medya hesabında sık sık soru-cevap ve itiraf saatleri yapmaya devam ediyor. Kendisine gelen itirafları yanıtlayan Esra Ezmeci, yine gündeme bomba gibi düşen bir itiraf paylaşımı yaptı. Esra Ezmeci’ye gelen o itirafta: “Kaynanam bana sütyen, don, kelepçe, jartiyer almış. ‘Kadın olmayı öğren’ dedi. Çok kırıldım” ifadeleri yer alıyordu. Ünlü psikolog Esra Ezmeci, bu itirafa şu yanıtı verdi: “Bu şekildeki özel konularla ilgili konuşmayı sevmediğinizi söyleyin ve özel hayatınızın iyi olduğunu ve bu konuyu sadece eşinizle paylaşmayı sevdiğinizi söyleyin” dedi.

Gündeme bomba gibi düşen bu itirafın ardından tepkiler de gecikmedi. Sosyal medya kullanıcılarının ağzını açık bırakan bu itiraf uzun süre gündemde kaldı ve eleştiriler aldı. Gündemde sık sık adından söz ettiren Esra Ezmeci, bu itirafa profesyonelce yanıt verse de görenler, tepkilerini ve şaşkınlıklarını gizleyemediler.

İtiraflar bitmiyor

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan ünlü psikolog Esra Ezmeci, yine bomba gibi itiraf paylaşımlarında bulundu. Kendisine gelen bu itiraf gündemde oldukça dikkat çekti. Gelen o itirafta: “Gece, kocam parmak, yorgan ya da emzik emiyor. Bazen bana da yapıyor. Nasıl bırakır?” ifadeleri yer alıyordu. Ünlü psikolog Esra Ezmeci, bu itiraf karşısında: “Bu bir alışkanlık ve takıntısal durum olduğu için maruz bırakma terapileri ile bırakacaktı” yanıtını verdi. Gündemde büyük ses getiren bu itirafları görenler tepki vermeden geçemediler.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı