Esra Ezmeci'ye öyle bir soru geldi ki mide bulandırdı! Komşu kızını da yan gözle bakmazsın be adam

Esra Ezmeci’ye gelen son itiraflar görenlerin ağzını açık bıraktı. Sosyal medya gündeminde oldukça dikkat çeken bu açıklamalara tepkiler de gecikmedi. Peki, bu itiraflarda ne yazıyordu?

Esra Ezmeci'ye öyle bir soru geldi ki mide bulandırdı! Komşu kızını da yan gözle bakmazsın be adamSosyal medya hesabında sık sık itiraf paylaşımı yapan Esra Ezmeci, yine kendisine gelen itirafları takipçileriyle paylaştı. Görenlerin ağzını açık bırakan bu itiraflara tepkiler de çığ gibi büyüdü. Gelen itirafları yanıtlayan Esra Ezmeci de gündemde adından bahsettirirken, eleştirilerin hedefinde kaldı. Sosyal medya kullanıcılarının tepkilerini alan bu itiraflar hızlı bir şekilde gündemde yerini aldı. İşte haberin merak edilen detayları…

Esra Ezmeci yine itiraf paylaştı ardından tepkiler gecikmedi

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programın sunuculuğunu yapan ünlü psikolog Esra Ezmeci, program dışında da takipçileriyle sıkı bir iletişim halinde. Sosyal medya hesabında sık sık itiraf ve soru paylaşımı yapan Esra Ezmeci, takipçilerinden gelenleri yanıtlamaya çalışıyor. Kendisine gelen son itirafta: “Karşı komşumuzun kızı ile bir şeyler yaşadık. Eşime bunu açıklamak istiyorum. Ne yapmalıyım?” ifadeleri yer alıyordu.

Bu itiraf gündeme bomba gibi düşerken sosyal medya kullanıcılarının da tepkilerini üzerine çekti. Ünlü psikolog Esra Ezmeci bu itirafa: “Açıklarsanız bunu çok iyi bir şekilde anlatmalı, bundan sonra size güvenmesi için gereken şeyleri söylemelisiniz. Yoksa eşiniz bu durumu hiçbir zaman affedemeyebilir” ifadelerini kullandı ve ardından sosyal medya takipçilerine eşine anlatıp anlatmaması gerektiğini sordu.

İtiraflar gündemi derinden salladı

Esra Ezmeci paylaştığı itiraflarla gündemi derinden sallamaya devam ediyor. Kendisine gelen bir diğer itiraf da sosyal medya kullanıcılarının tepkilerini üzerine çekti. Gelen o itirafta: “Kayınvalidem birden fazla kişi ile kayınpederimi aldatıyor hem de içlerinde akraba da var. Ne yapmalıyım?” ifadeleri yer alıyordu. Ünlü psikolog Esra Ezmeci, bu itiraf karşısında: “Sizin bu durumda sessiz kalmanız daha doğru olur. Kendiliğinden ortaya çıkar bir yerde ama kayınvalidenizle yakınsanız onunla konuşabilirsiniz” yanıtını verdi. Bu itiraflar gündemde büyük ses getirirken beraberinde de ağır eleştirilerin hedefinde kaldı.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı