Danilo Zanna'dan ayrılan Tuğçe Demirbilek kendini aştı! Resmen prangalarından kurtulmuş!

Masterchef Türkiye’nin jürisi Danilo Zana’dan ayrılan Tuğçe Demirbilek’ten olay bir paylaşım geldi. 9 yıl evliliklerinin ardından boşanan ikili boşandıktan sonra yaptıkları paylaşımlar ile gündeme gelmektedir.

Danilo Zanna'dan ayrılan Tuğçe Demirbilek kendini aştı! Resmen prangalarından kurtulmuş!

Masterchef Türkiye şefi Danilo Zanna’nın eski eşi Tuğçe Demirbilek olay gibi bir paylaşımda bulundu. 2012-2021 yılları arasında evli kalmış olan çift oğulları Zeno Tibet Zanna için dostluklarına devam etmektedirler. Sosyal medya hesaplarını ise aktif bir şekilde kullanan ikili paylaşımları ile de adlarından söz ettirmeye devam etmektedir. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle….

Danilo Zanna’nın eşi Tuğçe Demirbilek’in paylaşımları

Masterchef Türkiye’nin İtalyan jürisi Danilo Zanna ATV ekranlarında yayınlanmış olan ‘Elin Oğlu’ adlı programla hayatımıza giriş yapmıştır. Sevecen ve sempatik tavırları ile gönülleri fetheden Danilo Zaman 2012-2021 yılları arasında Tuğçe Demirbilek evli kalmışlardır. Bu ilişkiden bir çocukları dünyaya gelen çiftin Zeno Tibet Zanna adında bir erkek çocuğu bulunmaktadır. Çift geçtiğimiz sene sürpriz bir şekilde yollarını ayırma kararı almışlardı. Oğullarının ise velayeti ortak kalmış oldu. Çocuğun tüm masraflarını karşılayacak olan Danilo Zanna oğlunu her istediğinde görebilecek. Eşinden ayrıldıktan sonra ise adından söz ettirmeye devam eden Tuğçe Demirbilek yaptığı paylaşımlar ile gündemden düşmedi.

Tuğçe Demirbilek paylaşımları ile gündeme gelmeyi başardı.

Ünlü şef Danilo Zanna ile ayrıldıktan sonra ortak velayet ile çocuklarını görebilecek olan ünlü çift duruşma çıkışında üzgün olduklarını dile getirdi. Danilo Zanna eşi Tuğçe Demirbilek için “ayrıldığımız için üzüldüm fakat her şey yolunda. Biz hala iki yakın dost olarak kalacağız.” diyerek anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiklerini açıkladılar. Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Eda Alkaya ile görüntüleri ortaya çıkmıştı. Eda Alkaya hakkında sosyal medya üzerinden “Tuğçe’ye benzeyen birini bulmuşsun.” şeklinde yorumlar yapılmıştı. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Tuğçe Demirbilek Instagram paylaşımları ile de dikkatler üzerine çekmeye devam ediyor. Ünlü şef Danilo Zanna’nın eski eşi Tuğçe Demirbilek’in paylaştığı bu paylaşım kısa bir süre içinde sosyal medya da gündem oldu.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı