Çılgın dondurmacı yaptığı danslarla "eh yeter artık bu kadar olmaz dedirtti! Müşterisine öyle bir yanaştı ki...

Çılgın dondurmacı olarak akıllara kazınan ve tiktok hesabını da aynı isim ile açan Mehmet Dinç yüksek takipçi kitlesine sahip. Yapmış olduğu dans videolarıyla ise sürekli olarak gündeme gelen dondurmacının son paylaşımı pes dedirtti.

Çılgın dondurmacı yaptığı danslarla "eh yeter artık bu kadar olmaz dedirtti! Müşterisine öyle bir yanaştı ki...

Antalya da dondurmacı olan Mehmet Dinç sık sık sosyal medya hesaplarında müşterileriyle olan keyifli keyifli diyalogları ve dansları ile gündem olmaya devam ederken en son yaptığı paylaşımla pes dedirtti. Yapmış olduğu dansı paylaştığı yeşil elbiseli kadın ile dondurmacının yaptığı hareketler bu kadar da olmaz dedirtti. Bu paylaşım dondurmacının niyeti bozduğunu ve artık sınırı aştığını düşündürttü. Özellikle dans esnasında yeşil elbiseli kadının göğüslerine odaklanan dondurmacı görenlere edep yahu dedirtti. İşte  haberimizin devamında tüm detaylar ile sizlerle...

Yayınladığı tüm videolarda kadınları tercih eden Mehmet Dinç yine şaşırttı

Çılgın dondurmacı kullanıcı ismiyle fenomen olan dondurmacı Mehmet Dinç yapmış olduğu paylaşımlarda genellikle derin dekolteleri olan kadınları tercih etmesiyle tepki çekiyor. Fakat bu dansların dozu son olarak yeşil elbiseli kadının dans esnasında iç çamaşırına kadar gözükmesiyle görenleri adeta çılgına çevirdi. Bu dansları ve gösterileri için genellikle kadın tercih eden bu dondurmacının da tercih nedeninin kadınlara olan ilgisinden kaynaklandığı ya da daha fazla beğeni almak adına bu tarz danslar paylaşıldığı düşünülmekte. Çocuk takipçileri de bulunan Mehmet Dinç’in kötü örnek oluşturduğu düşünülmekte.

İç çamaşırı görünen kadına dondurmacının bakışları yeter artık dedirtti

Yapmış olduğu paylaşımlarla her geçen gün gündem olmaya devam eden dondurmacı Mehmet Dinç son yaptığı paylaşımla birlikte artık pes dedirtti. Dans esasında iç çamaşırı da görünen yeşil saten elbiseli kadının göğüslerine dikkatli dikkatli bakması Dinç’in niyetini bozduğunu düşündürdü. Geçtiğimiz günlerde yeniden şarkı çıkaran Mehmet Dinç’in bu gibi olaylarla gündeme gelmesi de takipçilerini üzen davranışlardan. Yapmış olduğu dansların boyutlarının artmaması için dondurmacının kendisine çeki düzen vermesi ve yeniden fenomen olduğu gibi tatlı videolarla gündeme gelmesi takipçileri tarafından beklenilmektedir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı