Arda'yı zar zor ikna ettim diyen Aslıhan Doğan'ın gözyaşlarının sebebi bakın neymiş! Bu kadar da arsızlık olmaz

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan’dan dikkat çekecek açıklamalar geldi. Estetik operasyon hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Aslıhan Doğan Turan, gündemde büyük ses getirdi. Peki, o dikkat çeken açıklamalarda ne dedi?

Arda'yı zar zor ikna ettim diyen Aslıhan Doğan'ın gözyaşlarının sebebi bakın neymiş! Bu kadar da arsızlık olmaz

Son dönemlerde gündemde sık sık adından bahsettiren Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan’ın değişimi dikkatlerden kaçmıyordu. İki çocuk annesi olan Aslıhan Doğan Turan’ın yüzüne ne yaptırdığı oldukça merak edilirken, bu sefer hangi işlemi yaptırdığı gündemde olay oldu. Botoks ve dolgu uygulamalarını açık açık anlatan Aslıhan Doğan Turan, bu sefer ilk defa bıçak altına yattı. Yüzündeki değişim dikkatleri üzerine çekerken, ne yaptırdığı da merak konusu oldu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Aslıhan Doğan Turan bıçak altına yattı

Öncesinde dolgu ve botoks yaptıran Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan, bu sefer bıçak altına yattı. Burnundan rahatsızlık duyan Aslıhan Doğan turan, eşi Arda Turan’ı ve yakınlarını estetik operasyon fikrine alıştırmaya başladı. Bundan tam dört ay önce bıçak altına yatan Aslıhan Doğan Turan, doktorunun küçük bir müdahale olacağını dile getirmişti fakat bu süreç oldukça zor geçti.

“Kendimi çok kasmıştım”

Aslıhan Doğan Turan bu estetik operasyon süreci hakkında şu cümleleri dile getirdi:

“Burnumdan küçük bir estetik operasyon geçirdim. Burnumun uç kısmında minimal bir değişiklik yaptık. Senelerdir burnumun ucunda gözüme batan bir düşme vardı ve çok rahatsız oluyordum. Birkaç yıldır yaptırmak istiyordum ama ailem, özellikle de Arda karşı çıkıyordu. ‘Ne gerek var? Neden yaptırmak istiyorsun?’ diyorlardı. Ama ben kafaya koymuştum” açıklamasının ardından ameliyattan sonraki süreci de şu cümlelerle ifade etti. “Doktora gidip danıştım. O da basit bir operasyon olacağını söyledi, ben de yaptırdım. İlk 3 gün ‘Ben ne yaptım, neden böyle bir şeye kalkıştım?’ diyorsunuz. Çünkü tamponlardan dolayı nefes almanız, uyumanız çok zor oluyor. Ayrıca yüzünüzde morarmalar oluyor” ifadelerini kullandı. Açıklamalarında zor bir süreçten geçtiğini dile getiren Aslıhan Doğan Turan, burnunu yaptırdıktan sonra kendini çok kastığını ve iyileşme sürecinin iyi geçtiğini dile getirdi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı