Ali Karahasanoğlu: Rezilliğin böylesi! Sözcü ve Yeniçağ da PKK sevici oldu!

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu, "Rezilliğin böylesi! Sözcü ve Yeniçağ da PKK sevici oldu!" başlıklı bir yazı kaleme aldı. İlgili köşe yazısını gazeteoku.com üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İşte Ali Karahasanoğlu'nun yazısı:

 Önceki gün başlayan bir tartışma..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde işe alınan teröristleri sayıyor..

Ben isterim ki, işe alınanlar yüzlerce kişi olduğuna göre, bir kişiye takılmadan, hepsi için muhatapları cevap versinler..

Veremiyorlar..

Başkanın, geçen yılbaşı tatilini İsviçre’de kayak merkezinde (Uludağ’dan daha ucuz olduğu gerekçesi ile) geçiren basın danışmanı Murat Ongun, Bakan Soylu’nun açıklamalarını bir kişiye indirerek, iddialı şekilde, açıklamalar yaptı..

Bakan Soylu’nun sadece “PKK’lıyı aldılar” diye yaptığı eleştiriyi..

Adeta suçlarını itiraf edercesine..

İşi daha da vahim hale getirerek..

“Biz o kişiyi, şehit yakını olarak aldık” dedi..

Rezilliğe bakın.

Ahmaklığa bakın..

Şapşallığa bakın..

İçişleri Bakanı, “Muharrem Kılıç’ı almışsınız, o kişi, PKK’nın dağ kadrosundan” diyor..

İş bilmez, hukuk nedir, idarecilik nedir, şehit yakını kontenjanından işe alım nasıl olur bilmeyen şapşallar, “Hayır o kişinin PKK’nın dağ kadrosundan olduğuna dair bir iddiayı kabul etmiyoruz. Doğru değildir..” diye cevap vermeleri gerekirken..

2019 mahalli seçimlerinde, PKK’nın başı Murat Karayılan’ın, Kandil’den yaptığı açıklamadaki, “AK Parti’nin karşısında kim güçlü ise, ona oy verdireceğiz” desteğinin karşılığı olarak, PKK kontenjanından işe alınan kişinin terör örgütü ile ilişkisi hakkında bilgi vermeleri gerekir iken..

“Biz bu kişiyi işe alırken, şu imtihandan geçirdik. Şu liyakati sebebi ile vazgeçilmez bir eleman olduğunu tespit ettik. İşte yazılı kağıdı. İşte hiçbir torpil işlemediğinin belgeleri. Ayrıca şunlar şunlar da, kendisinin sabıka kaydı olmadığına, terör örgütü ile ilişkisi olmadığına dair güvenlik soruşturma belgeleri” demeleri gerekirken..

Şimdi sıkı durun.

Yedikleri haltı..

Beceriksizliği.

Şapşallığı..

İş bilmezliği itiraf ederek..

“O kişi şehit yakını” diyorlar..

Affedersiniz, siz kendinizi çok mu akıllı sanıyorsunuz?

Yoksa bizi mi aptal zannediyorsunuz?

...

YAZININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOK OKUNAN HABERLER
Bülent Orakoğlu: İmamoğlu’ndan İsveç’te Kur’an-ı Kerim’in yakılması üzerine sosyal medyada skandal açıklamalar? Bülent Orakoğlu: İmamoğlu’ndan İsveç’te Kur’an-ı Kerim’in yakılması üzerine sosyal medyada skandal açıklamalar?
Latif Şimşek: Kılıçdaroğlu ya da İmamoğlu güçlü bir lider olabilir mi? Latif Şimşek: Kılıçdaroğlu ya da İmamoğlu güçlü bir lider olabilir mi?
Nedim Şener: Üçlü mutabakatı aşan provokasyon Nedim Şener: Üçlü mutabakatı aşan provokasyon
Melih Altınok: Aytun Bey yine bütün oyunu bozdu! Melih Altınok: Aytun Bey yine bütün oyunu bozdu!
Tamer Korkmaz: “Sen gerçeği söyle, isterse gökyüzü delinsin!” Tamer Korkmaz: “Sen gerçeği söyle, isterse gökyüzü delinsin!”
Abdulkadir Selvi: İmamoğlu bekleyecek, Kılıçdaroğlu ortak aday Abdulkadir Selvi: İmamoğlu bekleyecek, Kılıçdaroğlu ortak aday
SON HABERLER
Karne hediyesi et tezgahı çöktü: Yüzleri bile kızarmadı! 26 Ocak 2023 Perşembe günü gazeteler hangi manşetlerle çıktı? Karne hediyesi et tezgahı çöktü: Yüzleri bile kızarmadı! 26 Ocak 2023 Perşembe günü gazeteler hangi manşetlerle çıktı?
Erdoğan'ın kazanması için ters manyel yapanlar… Erdoğan'ın kazanması için ters manyel yapanlar…
Superman, Spiderman derken Kemal Bey Superman, Spiderman derken Kemal Bey
Anketlerde iki lider yükselişte Anketlerde iki lider yükselişte
Erdoğan neden aday olamaz Erdoğan neden aday olamaz
Ayakkabı yalayan milletvekili Ayakkabı yalayan milletvekili
Var mı cesareti olan Var mı cesareti olan
Cumhur İttifakı adayını tek kişi -Devlet Bahçeli- belirledi; Millet İttifakı’nın adayını millet belirlesin… Cumhur İttifakı adayını tek kişi -Devlet Bahçeli- belirledi; Millet İttifakı’nın adayını millet belirlesin…