ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Gazete manşetleri 25 Mayıs 2018- Gazeteoku gazeteler bugün AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısını manşetlere taşımaya devam etti.

Gazete manşetleri bugün AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısı ile çıktı. Gazeteoku olarak 25 Mayıs 2018 gazete manşetlerinin detaylarını sizler için derledik. Bugün Hürriyet, Milliyet, Sözcü, Habertürk, Sözcü, Posta, Star, Cumhuriyet, Akşam gazetesi manşetleri ile spor gazeteleri Fotomaç, Fanatik ve AMK manşetlerinde bugün ne var sorularının yanıtları gazeteoku.com'da.

Gazete manşetleri 25 Mayıs 2018- Gazeteoku gazeteler bugün AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısını manşetlere taşımaya devam etti.
25 Mayıs 2018

Gazete manşetleri bugün ne yazdı? 25 Mayıs 2018 gazete manşetleri okumak isteyenler için gazeteoku.com'da. Gazete manşetleri spor ve gündeme dair detaylar ile gazete okumak isteyenler için manşetlerin ayrıntılarını haberimizden okuyabilirsiniz. Bugün Hürriyet, Milliyet, Sözcü, Habertürk, Sözcü, Posta, Star, Cumhuriyet, Akşam gazetesi manşetleri ile spor gazeteleri Fotomaç, Fanatik ve AMK manşetlerinde bugün ne var? İşte bugünkü gazete manşetlerinin detayları...

25 Mayıs 2018 Cuma günkü gazete manşetlerinde AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısı ön plana çıktı. Hürriyet "Dostluk Dayağı" manşetinde Türk dostu olan Selanik Belediye Başkanı'nın aşırı sağcı Yunanlılar tarafından saldırıya uğradığı haberini manşet yaptı. Milliyet gazetesi AK parti seçim beyannamesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yer vererek "Güçlü Grup vurgusu" manşeti attı. Sabah gazetesi manşeti bugün "Erdoğan Bize Şehidimin Emanet" şeklinde çıkarken Sur'un ilk şehidi Selçuk Paker'in annesiyle yapılan röporyajı öne çıkardı. Sözcü gazetesinin 25 Mayıs 2018 tarihli bugünkü manşetinde "AKPli vekillerin eli İsrail lehine kalktı" diyerek Meclis'te muhalefetin İsrail'le yapılan anlaşmaların iptali için verdiği önergeye AK Partili vekillerin red oyu yer aldı. Yeni Şafak gazetesi manşetinde İsrail'in Filistin katliamına karşı toplanacak olan İslam İşbirliği Teşkilatına karşı "Bu sizin son şansınız" ifadeleri manşette yer buldu. Cumhuriyet gazetesi manşetinde ise Muharrem İnce röportajı vardı ve "Tek Şemsiye Cumhuriyet" ifadeleri manşete çekildi.

TÜM GAZETE MANŞETLERİNİ ORJİNAL HALİYLE GÖRMEK VE DETAYLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN