Ucuz ayçiçek yağı bekleyenlere müjde! O market indirime füze taktı, herkes akın akın gidiyor

Ayçiçek yağı indirimi bekleyenler dikkat. O marketten indirim duyurusu geldi. Bu sabah ucuz Ayçiçek yağı satışı başladı. 1 L Ayçiçek yağı fırsat ürünü oldu, fiyatı 32 TL’ye kadar düştü.

Ucuz ayçiçek yağı bekleyenlere müjde! O market indirime füze taktı, herkes akın akın gidiyor

Türk Lirası değer kaybetmeye devam ederken vatandaşlar da market alışverişi yapmaya korkar oldu. Özellikle mutfakların vazgeçilmez malzemesi ayçiçek yağına yapılan zamlar dikkat çekerken o marketten vatandaşları sevindiren açıklama geldi. O markette ayçiçek yağının 1 litresi 32 TL'ye satılıyor. İşte ayçiçek yağı indirim kampanyası…

AYÇİÇEK YAĞINDA DEV İNDİRİM

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren Migros yeni bir indirim kampanyasına imza attı. Hemen hemen her mutfakta sıkça kullanılan ayçiçek yağında kaçırılmayacak bir fırsat ile müşterileri sevindirdi.

DEV İNDİRİM BAŞLADI

Migros tarafından yapılan indirim doğrultusunda Yudum ayçiçek yağının 4 litrelik ücreti dip seviyeye ulaştı. Türkiye'nin dört bir yanında geçerli olan kampanya için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Ayçiçek yağına indirim yapan Migros fiyatları da tek tek açıkladı. Bu kapsamda Migros'ta ayçiçek yağı almak isteyen vatandaşlar 4 Litre Yudum Ayçiçek yağı için 149,90 TL yerine yalnızca 129,90 TL ödeyecek. İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar 81 ilde bulunan tüm Migros şubelerine akın akın gitmeye başladı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
17 yaşındaki çocuğu tutuklatan savcı ve tutuklayan hakimi göreve davet etti: Peki ya millete hakaret eden Sözcü'yü? 17 yaşındaki çocuğu tutuklatan savcı ve tutuklayan hakimi göreve davet etti: Peki ya millete hakaret eden Sözcü'yü?
Salgın hastalık kapımızda İstanbulluları bu basiretsize terk edemezsiniz! Fuat Uğur yazdı Salgın hastalık kapımızda İstanbulluları bu basiretsize terk edemezsiniz! Fuat Uğur yazdı
Özgür Özel 15 Temmuz gecesi neredeydi? Uğur Dündar Özel'in ağzından aktardı! Özgür Özel 15 Temmuz gecesi neredeydi? Uğur Dündar Özel'in ağzından aktardı!
Adaylar aralıkta netleşir seçimler heyecanlı geçer Adaylar aralıkta netleşir seçimler heyecanlı geçer
Çölde çalı yetişir mi Çölde çalı yetişir mi
Av boykotlu hamsi kavgası Av boykotlu hamsi kavgası
Erdoğan’ın New York’taki basın toplantısından notlar Erdoğan’ın New York’taki basın toplantısından notlar
84 yaşında Balkan şampiyonasında 3 altın madalya alan Muzaffer Bey’e sordum: Bu yaşta bu enerji nasıl oluyor 84 yaşında Balkan şampiyonasında 3 altın madalya alan Muzaffer Bey’e sordum: Bu yaşta bu enerji nasıl oluyor