ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Koç'tan Enflasyonla Mücadele Programı açıklaması: İndirimlerle destekliyoruz

Türkiye'de özel sektörün en büyüğü konumundaki Koç Topluluğu, hükumetin açıkladığı Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na ilişkin yaptığı açıklamada, uygun sektörlerde ve belirli ürünlerde yapacakları indirimlerle programın destekleyeceğini açıkladı.

Koç'tan Enflasyonla Mücadele Programı açıklaması: İndirimlerle destekliyoruz
10 Ekim 2018

Koç Topluluğu, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'nı, uygun sektörlerde ve belirli ürünlerde yapacakları indirimlerle destekleyeceğini açıkladı.
Koç Topluluğu'ndan yapılan açıklamada şu konuların altı çizildi:
"Koç Topluluğu olarak 90 yılı aşkın süredir Ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde yatırım yapmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda yapmış olduğumuz 35 milyar liralık yatırım da bunun somut bir göstergesidir.
"Son dönemde memleketimizin karşı karşıya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte gelebileceğimize inanıyoruz.
"Hiç şüphesiz uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi sağlama yolunda en öncelikli unsur ekonomide güven ortamının oluşmasıdır.
"Doğru politikalarla sanayimizi güçlendiren, Ar-Ge, üretim, istihdam ve ihracat kabiliyetlerimizi artıran ve yatırımları teşvik eden bir yaklaşım ülkemizin sahip olduğu potansiyeli daha da ileri taşıyacaktır.
"Bu bağlamda, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan, 'Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'nı uygun sektörlerde ve belirli ürünlerde yapacağımız indirimlerle destekliyoruz."
 

Benzer Haberler