ÇOK OKUNAN YAZARLAR

'Birikio'yu satın alan firma konutta tamamen faizsiz dönemi başlattı

2018’ in ilk aylarında sektöre dahil olan ve faizsiz, ev ve otomobil sahibi olmak isteyenlere büyük yenilikler sunan Finansevim, faizsiz yatırım sistemi 'Birikio’ yu satın alarak gayrimenkul sektöründe bir anda adından söz ettirmeye başladı.

'Birikio'yu satın alan firma konutta tamamen faizsiz dönemi başlattı
14 Mayıs 2018

FİNANSEVİM, faizsiz ev ve otomobil sahibi olmak isteyenler için bir yatırım sistemi olan 'Birikio'yu satın aldı. Gayrimenkul sektörünü hareketlendirmeyi amaçlayan faizsiz finans sistemi sayesinde insanlar kendi belirleyecekleri taksitlerle ev sahibi olabiliyorlar. 

Faizsiz, ev ve otomobil sahibi olmak isteyenlere  büyük yenilikler sunan Finansevim, faizsiz yatırım sistemi 'Birikio’ yu satın alarak gayrimenkul sektörünü hareketlendirmeye devam ediyor. 2018’ in ilk aylarında sektöre dahil olan Finansevim, ilk çeyrek sonunda açtığı yeni şubeler ve bünyesine kattığı faizsiz yatırım sistemi 'Birikio’yu satın alarak genişleme ve marka büyümesi yolunda önemli bir adım attı.

"FAİZSİZ VE KENDİ ÖDEME PLANLARINI BELİRLİYORLAR"

Finansevim Genel Müdürü Serdar Kolo yaptığı açıklamada sistemin işleyişini şöyle açıkladı: “2018’ in ilk ayında çıktığımız yolda tek bir düşüncemiz vardı. İnsanlarımızı faizsiz, kendi belirleyecekleri ödeme planına göre ev ve otomobil sahibi yapmaktı. Hükümetimizin faiz konusundaki hassasiyeti ortadadır. Her ne kadar son günlerde yapılan faiz indirimi sektörde ılımlı bir hava estirse de, orta ve alt gelir grubundaki insanlarımızın da konut sahibi olabilmeleri için, en büyük engellerden biri olan faizi tamamen yok ederek onlarında konut sahibi olmalarını sağladık. Aynı zamanda emlak ve gayrimenkul sektörüne de yeni bir ivme kazandırarak sektörün hareketlenmesi yönünde faizsiz sistemlerimize her geçen gün yeni ihtiyaç paketleri ve faizsiz ödeme sistemleri ekleyerek, sektörün devamlılığı için elimizden geleni yapmaktayız. Bunu da açtığımız şubeler ve bünyemize dahil ettiğimiz faizsiz finans sistemi olan 'Birikio' ile insanlarımıza ulaşarak sağlamaktayız. Bundan sonrada büyüyerek hem insanlarımızın yatırım sahibi olmalarını sağlayacağız hem de gayrimenkul sektörünü canlandırmaya devam edeceğiz. Sektöre baktığımızda konutta bir stok görülüyor. Finansevim olarak hem vatandaşlarımızın faiz ödemeden kendi belirleyecekleri imkanlarla ev sahibi olmaları, hem de konut sektöründeki stoğun erimesi için yapmış olduğumuz kampanyalarımızla sektörün hareketli kalmasını sağlamak ilk hedefimiz olmuştur.

"'BİRİKİO' İLE ULAŞMADIĞIMIZ YER  VE  İNSAN KALMAYACAK"

Her geçen gün büyüyerek ve daha fazla insanımıza ulaşarak, sektöre İlk adımımızı Türkiye’nin dört bir yanında açtığımız şubelerimizle yapmıştık. İkinci adımımızı ise faizsiz yatırım sistemi olan 'Birikio’yu satın alarak gerçekleştirdik. 'Birikio' Türkiye’nin her yerinde, açacağı birikim noktaları ile insanlarımıza birikim imkanı sağlayacaktır. Eğitimden, sağlığa, evlilikten, tatile ve hatta iş kurmaya kadar tüm ihtiyaçlarını 'Birikio' ile sağlayacaklar. Türkiye’nin her ilinde, ilçesinde, mahallesinde ve hatta her sokağında karşılarına çıkacak olan 'Birikio' birikim noktalarına giderek kendilerine uygun olan ihtiyaç paketini seçerek gerekli finansman desteğine faizsiz ve kendi belirleyeceği ödeme seçenekleriyle sahip olmuş olacaklar."

Benzer Haberler