ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Şehit çocuğu Yusuf'a kaymakamdan sürpriz doğum günü sürprizi

Samsun Salıpazarı ilçesi Suluca Mahallesi’nden 2015 yılında Hakkari’de şehit olan Piyade Er Coşkun Sekmen’in oğlu Yusuf Sekmen’in 3. yaş gününe İlçe Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Hasan Akçay'la birlikte gitti.

Şehit çocuğu Yusuf'a kaymakamdan sürpriz doğum günü sürprizi
11 Mayıs 2018

Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı ile birlikte şehit çocuğu 3 yaşındaki Yusuf Sekmen’e sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.
Samsun Salıpazarı ilçesi Suluca Mahallesi’nden 2015 yılında Hakkari’de şehit olan Piyade Er Coşkun Sekmen’in oğlu Yusuf Sekmen’in mahallesinde gerçekleştirilen 3. yaş gününe İlçe Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın ve İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay da Katıldı. Küçük Yusuf’un pastasını keserek hediye verdiler. Aile ile birlikte gerçekleştirilen doğum günü kutlamasında ikramların ardından aile, İlçe Kaymakamı ve Jandarma Komutanına teşekkür etti.
Kaymakam Hilal Küsmez Günaydın da aileye iyi dileklerini sunarak, “Şehitlerimizin emaneti emanetimizdir, sahip çıkacağız. Tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun“ dedi.

Benzer Haberler