ÇOK OKUNAN YAZARLAR

KKTC'de Bowan çifti çakıl yüklü kamyonun altında ezildi

KKTC'nin başkenti Lefkoşe'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği çakıl yüklü kamyon, içinde 55 yaşındaki Kaleil Bowan ile 56 yaşındaki Emine Bowan'ın olduğu otomobilin üzerine devrildi. Otomobil içindeki 2 kişi olay yerinde hayatını kayderken kamyon sürücüsü de yaralandı.

KKTC'de Bowan çifti çakıl yüklü kamyonun altında ezildi
24 Haziran 2018

KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) başkenti Lefkoşa'da çakıl yüklü kamyon, otomobilin üzerine devrildi. Kazada, otomobilde bulunan Kaleil  Bowan (55) ile Emine Bowan (56), hayatını kaybetti. Kamyon sürücüsü ise yaralandı.
Kaza akşam saatlerinde, Ercan-İskele anayolunda üzerinde meydana geldi. NF 302 plakalı çakıl yüklü kamyon, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu, eşi ile yolda seyir halinde  olan Kaleil Bowan'ın kullandığı FM 897 plakalı otomobilin üzerine devrildi. Otomobilin tamamen ezildiği kazada, Kaleil Bowan ile Emine Bowan olay yerinde yaşamını yitirdi. Kazadan yaralı olarak kurtulan kamyon şoförü Ramazan Tomuk (57) ise, Gazimağusa Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Kazanın olduğu o anlar, akaryakıt istasyonun güvenlik kameralarına yansıdı. 
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Benzer Haberler