ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Belediyeden evinin duvarı yıkılan vatandaşa destek

Bilecik’in İstasyon Mahallesinde evinin bir duvarı yıkılan vatandaşa Bilecik Belediyesi tarafından destek geldi. Belediye Başkanı Nihat Can ve Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ile ilgili birim müdürleri duvarı yıkılan evde incelemelerde bulundu.

 Belediyeden evinin duvarı yıkılan vatandaşa destek
01 Kasım 2018

Bilecik’in İstasyon Mahallesinde evinin bir duvarı yıkılan vatandaşa Bilecik Belediyesi tarafından destek geldi.
Bilecik Belediyesi tarafından çeşitli sıkıntılarla mağdur olan vatandaşlara yardım eli uzatılıyor. Belediye Başkanı Nihat Can ve Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ile ilgili birim müdürleri duvarı yıkılan evde incelemelerde bulundu.
Belediye Başkanı Nihat Can, konu hakkında yaptığı kısa değerlendirmede, “İstasyon Mahallesinde oturan ve talihsiz bir şekilde evlerinde hasar oluşan vatandaşımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Belediyemizin imkanları çerçevesinde elimizden gelen desteği vereceğimizi beyan ettik. Hemşehrimizi evin tadilatı tamamlanana kadar misafir edeceğiz. Daha sonra yeniden evine taşıyarak, yardımcı olacağız. Çok şükür herhangi bir can kaybı ve yaralanma durumu olmamış. Cenabı Allah beterinden korusun, bir kez daha geçmiş olsun” dedi.

Benzer Haberler