Yıllar sonra gelin kaynana rolü oynayan iki usta oyuncu yeniden yan yana! İşte o ünlü isimler ve dizi neymiş?

Yıllar önce yayınlanmış olan ünlü dizide gelin ve kaynana rolüne hayat veren iki ünlü oyuncu tekrardan bir araya geldiler. İkiliyi görenler ‘zaman ne kadar çabuk geçiyor. Hâlâ dizide ki gibiler.’ dedirtti.

Yıllar sonra gelin kaynana rolü oynayan iki usta oyuncu yeniden yan yana! İşte o ünlü isimler ve dizi neymiş?

O efsane dizinin iki usta oyuncusu yıllar sonra bir araya geldi. İkili buluştuklarını sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşım ile takipçilerine duyurdu. İşte haberimizin devamında o dizinin ünlü isimleri ve fotoğrafları tüm detayları ile sizlerle….

Hangi dizinin kaynana ve gelini bir araya geldi?

Efsane dizinin usta oyuncuları bir araya geldi. 2006 yolunda izleyici karşısına çıkan ve yayınlandığı zamandan bu zamana kadar da izlenme rekorları kıran Yaprak Dökümü’nün iki efsane oyuncusu Fikret ve Cevriye Hanım yıllar sonra tekrardan bir araya geldiler. Yaprak Dökümü dizisinde gelin ve kaynana rolüne hayat veren ünlü oyuncular Bennu Yıldırımlar ve Güler Ökten yıllara meydan okudular. Eski hallerinden çok bir şey kaybetmeyen ikili buluştuğuna dair fotoğraflarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaştılar. Yaprak Dökümü dizisinde anlaşamayan iki karakteri canlandırsalar da gerçek hayatta iki ünlü oyuncu çok iyi anlaşmakta olup sık sık bir araya gelmektedirler. Diziden kimler geldi kimler geçti.

Yaprak Dökümü dizisinin ünlü isimleri bir araya geldi.

Yaprak Dökümü dizisinin iki ünlü ismi yıllar sonra bir araya geldi. Yaprak Dökümü dizisinde gelin ve kaynana rolünde oynamış olan Bennu Yıldırımlar ve Güler Ökten dizi boyunca anlaşamayan gelin ve kaynana rolüne hayat vermiş olsalar da gerçek hayatta iki yakın dostlardır. İki ünlü oyuncu sosyal medya hesapları üzerinden buluştuklarına dair fotoğraf paylaştılar. Bir süredir ekranlardan uzak olan Yaprak Dökümü dizisinin Cevriye Hanım’ı olan Güler Ökten ekranlara dönecek mi belli değil. Bennu Yıldırımlar ise Fox TV’de yayınlanacak olan Kusursuz Kiracı dizisinde rol alacaktır. Ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar Kusursuz Kiracı dizisinde Madame Vula karakterine hayat verecektir. Ünlü oyuncunun da yer aldığı dizinin ne zaman başlayacağı ise merak edilmektedir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Bir masa da Okyanus ötesinde mi kuruluyor? Bir masa da Okyanus ötesinde mi kuruluyor?
Rusya'nın referandum ısrarı ve muhtemel sonuçları Rusya'nın referandum ısrarı ve muhtemel sonuçları
New York izlenimleri... Asansörde birden Lavrov kapıda İngiltere Başbakanı New York izlenimleri... Asansörde birden Lavrov kapıda İngiltere Başbakanı
Kemal Kılıçdaroğlu veya Mansur Yavaş’ın adaylığı seçim tarihini erkene çeker Kemal Kılıçdaroğlu veya Mansur Yavaş’ın adaylığı seçim tarihini erkene çeker
Tarih ibret dersleriyle doludur!.. Tarih ibret dersleriyle doludur!..
Raf Raf
Beslenme çantası Beslenme çantası
İran’da “nizam” değişir mi? İran’da “nizam” değişir mi?