Yeni sezona az kala yeni oyuncu bombası! Mahkum'un yeni oyuncusu Survivor'dan geliyor

Mahkum dizisinin yeni sezonunda oynayacak o isim belli oldu. Peki, Survivor yarışmacısı olan o ünlü isim kim?

Yeni sezona az kala yeni oyuncu bombası! Mahkum'un yeni oyuncusu Survivor'dan geliyor

Ekranların sevilen ve beğenilen dizileri arasında yer alan Mahkum dizisinin yeni sezonunda rol alacak o isim ortaya çıktı. Survivor yarışması olan o ünlü isim Mahkum dizisinde hangi karakteri canlandıracak? Dizinin yeni sezonu için anlaşmaları tamamlayan Survivor yarışmacısının bölüm başına alacağı ücret, görenlerin ağzını açık bıraktı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Mahkum dizisinin yeni sezonunda yeni oyuncu

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Mahkum dizisinin başrollerinde; Onur Tuna, Melike İpek Yalova, İsmail Hacıoğlu, Hayal Köseoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Sezon finali bölümüyle ekranlara kısa bir ara veren dizi, yeni sezonu için adeta gümbür gümbür hazırlanıyor. Her bölümüyle gündemde büyük ses getiren dizinin yeni sezonunda da yeni bir oyuncu ekleniyor. Survivor All Star yarışmacısı olan o ünlü ismin Mahkum dizisinde rol alacağı ortaya çıktı.

Yeni sezon için çalışmalara başlayan Mahkum dizisinin oyuncu kadrosuna Survivor All Star’dan hangi ismi katılacak? Gündeme bomba gibi düşen bu haberden sonra Survivor All Star yarışmasında 3. Olan Batuhan Karacakaya’nın yeni sezonda dizide yer alacağı söyleniyor. Bölüm başına 25 bin lira alacağı söylenirken, Batuhan Karacakaya’nın Barış’ın avukatı Safa karakterine hayat vereceği iddia edildi. Yakın bir süre sonra setlere çıkacağı bilinen Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya’nın hayranları bu haberden sonra adeta havalara uçtu.

Safa karakterini canlandıracak

Survivor All Star yarışmacısı Batuhan Karacakaya, yarışmadan 3. Olarak ayrılmıştı. Mahkum dizisinin yeni sezonunda yer alacağı söylenen ünlü ismin Barış’ın avukatı Safa karakterine hayat vereceği iddia edildi. Sınır tanımaz ve oldukça dişli bir avukat olan Safa karakterinin sık sık Savcı Fırat ile karşı karşıya geleceği de düşünülüyor. Survivor All Star yarışmasının ardından yakın zamanda setlere çıkacağı söylenen Batuhan Karacakaya’nın hayranları da merakla dizinin yeni sezonunun yayınlanmasını bekliyorlar. Ünlü ismin bölüm başına 25 bin lira alacağı iddia edildi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…