Yaz sezonuna iddialı giriş yapan dizi Duy Beni de ayrılık kararı! Hayranları çok üzülecek!

Duy Beni dizisini setinden bir iddia ortaya atıldı. O ünlü isim diziye veda mı ediyor? Bu haberi duyan hayranları çok üzülecek.

Yaz sezonuna iddialı giriş yapan dizi Duy Beni de ayrılık kararı! Hayranları çok üzülecek!

Duy Beni dizisi hakkında ortaya çıkan iddia hayranlarını  üzecek cinsten. Yakın bir zamanda final yapacak iddiaları ile gün yüzüne gelen duy beni dizisindeki o isim diziye veda mı ediyor? İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle….

Hangi ünlü isim Duy Beni dizi setine veda ediyor?

Duy Beni dizisi hakkında ortaya çıkan şok bir gerçek hayranları çok üzecek. Yakın bir zamanda final yapacağı iddiaları ile gündeme gelen Duy Beni dizisinin başrol karakterlerinden biri olan Ekim’i canlandıran ünlü isim Rabia Soytürk senaryo gereğince diziden ayrılacağı belirtildi.

Star TV ekranlarının yaz ayına damgasını vurmuş olan gençlik dizilerinden biri olan Duy Beni sadece Türkiye’de değil şimdiden tüm dünyada pek çok ülkede izlenmeye başlandı ve herkesi etkiledi. Senaryo ilk bölümden itibaren izlenme rekorları kırarken ana karakterleri de adeta Duy Beni dizisine hayat verdi. Duy Beni dizisinde Ekim ve  Melisa karakterleri şimdiden izleyenlerden tam not alırken ikili arasında olan sürtüşmeler ise tüm dikkatler üzerlerine çekmeye sebebiyet verdi. Lise hayatı boyunca bazı okullarda yapılan zorbalıkların ekrana geldiği Duy Beni dizisi kimi zaman izleyiciden tepki alsa da  kimi zaman ise yaşanılanları ortaya sunduğu için tam not aldı.

Rabia Soytürk diziye veda mı ediyor?

Duy Beni dizisinde Ekim karakterine hayat veren Rabia Soytürk‘ün ilerleyen bölümlerde yapımdan ayrılacağı ve senaryo gereği öleceği iddia edildi. Şimdiden bu iddialar her ne kadar bir kulis haberi ve bir asparagas olsa da yaz ayının sonunda Duy Beni dizisinin final yapacağı da konuşulan haberler arasında yer almaktadır. Dizi setinden net bir haber gelmediği için bu haberlerin sadece bir iddia olduğunu da bilmekte fayda var. Dizi son zamanların en çok izlenen dizileri arasında yer almakta olduğu için hakkında çıkan final haberlerinin de bir gerçekliği bulunmamaktadır.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Akşener, Kılıçdaroğlu'nun havasını söndürdü Akşener, Kılıçdaroğlu'nun havasını söndürdü
Kılıçdaroğlu ile Akşener anlaştı mı Kılıçdaroğlu ile Akşener anlaştı mı
Dokunulmazlığın arkasına saklanmak yok yalancı Özgür Dokunulmazlığın arkasına saklanmak yok yalancı Özgür
Artık adını koyalım: Türkiye ile ABD, Suriye’de (dolaylı) çatışan iki ülkedir... Artık adını koyalım: Türkiye ile ABD, Suriye’de (dolaylı) çatışan iki ülkedir...
Hep gereğini yaptım, yaparım, yapacağım Hep gereğini yaptım, yaparım, yapacağım
Savaş uzayacak Savaş uzayacak
Neden benim yazmamı beklediniz? Neden benim yazmamı beklediniz?
Kadınım anneyim İtalyanım Kadınım anneyim İtalyanım