Yaptırdığı estetiklerle bambaşka birine dönen Serap Paköz'ün herkeslerden sakladığı kızına bir bakın! Hiç annesine benzemiyor!

Ünlü sunucu Serap Paköz’ün sır gibi sakladığı kızı Ceren ortaya çıktı. Görenler annesine olan benzerliğine inanamadı. Yaptırdığı estetik ile gündemden düşmeyen Serap Paköz’ün kızı Ceren’in görenler resmen şok yaşadı. Güzelliği ile annesini geri de bıraktı. Hiç annesine benzemiyor dedirtti.

Yaptırdığı estetiklerle bambaşka birine dönen Serap Paköz'ün herkeslerden sakladığı kızına bir bakın! Hiç annesine benzemiyor!

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında Seda Sayan’ın doktoruna gidip “Fransız askısı” yöntemi ile yüzünü gerdiren sunucu Serap Paköz son dönemde sık sık estetik ile gelen değişimiyle gündemden düşmemektedir. İşte Serap Paköz’ün kızı Ceren’in görüntüsü ve ünlü sunucunun estetikli hali haberimizin devamında sizlerle…

 

Serap Paköz’ün gündemden düşmeyen estetikli hali

Bir dönemler kayıpları bulan ve de cinayetleri çözen ve programı yaptığı sırada eski eşinin soyadı Ezgü’yü kullanan eski sunucu Serap Paköz şimdilerde yaptırmış olduğu estetik operasyonları ile adından söz ettirmektedir. Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın doktoruna giderek kendine “Fransız askısı” yaptıran ünlü sunucu Serap Paköz sosyal medya da estetik bantları ile fotoğraflarını paylaşan sunucu sosyal medya üzerinden tanınmadı. Ünlü sunucu Serap Paköz sosyal medya hesabını ikiye böldü.  Kimi kısım yaptırdığı estetiği beğenirken kimisi ise tanınmaz hale geldiği için ünlü sunucuyu eleştiri yağmuruna tuttu. Ünlü sunucu Serap Paköz ise kendine gelen yorumlara karşı tepkisiz kaldı ve yorum yapmadı.

 

Serap Paköz’ün herkesten sakladığı kızını görenler gözlerine inanamadı

Ünlü sunucu Serap Paköz geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğu gönderisi ile herkesin ağzını açık bıraktı. Sosyal medyayı son derece aktif şekilde kullanan Serap Paköz’ün sır gibi sakladığı kızını görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Güzeller güzeli Ceren Ezgü’nün mezuniyet fotoğraflarını paylaşan ünlü sunucu Serap Paköz kızı için şu ifadeleri kullandı. “Ben anne olmayı seninle sevdim, güzel  kızım” yorumu yaparak kızının mezuniyetini kutlamış oldu. Kızı ile gurur duyan Serap Paköz mezuniyet sırasında göz yaşlarına hakim olmadı. Bu mutluluğunu da sosyal medya üzerinden takipçiler ile paylaştı. Ceren Ezgü’nün fotoğrafları ise sosyal medya da annesinin güzelliğini geçmiş, nasıl güzel bir genç kız olmuş ifadelerini kullandılar.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Türkevi diplomasisi Türkevi diplomasisi
Liderlik böyle bir şey Liderlik böyle bir şey
Müslüman olmak için Müslüman olmak için
Nefret suçunu iyi biliriz! Nefret suçunu iyi biliriz!
Maksatları sırf dünyâ olanların vay hâline!.. Maksatları sırf dünyâ olanların vay hâline!..
Kurdun şaşırtan dansı!.. Kurdun şaşırtan dansı!..
Avrupa’nın aşırı sağ ile imtihanı Avrupa’nın aşırı sağ ile imtihanı
Kılıçdaroğlu partisinden kuşkulu! Kılıçdaroğlu partisinden kuşkulu!