Yağmur Atacan'a mesaj atan adam bakın neler istemiş! Hiç affetmedi ifşaladı

Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan, sosyal medya üzerinden kendisine gelen mesajı ifşa etti. Görenleri hayrete düşüren bu mesaj, gündemde de oldukça dikkat çekti. Peki, bu mesajlarda ne yazıyordu?

Yağmur Atacan'a mesaj atan adam bakın neler istemiş! Hiç affetmedi ifşaladı

Gündemde sık sık adından bahsettiren Yağmur Atacan, yakın bir zaman önce sosyal medya hesabı açmıştı. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Yağmur Atacan, paylaşımlarıyla da gündemde sık sık dikkatleri üzerine çekiyor. Son paylaşımıyla yine tüm dikkatleri üzerine çeken Yağmur Atacan, kendisine gelen mesajı ifşa etti. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Yağmur Atacan’dan dikkat çeken paylaşım

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin başarılı oyuncusu Pınar Altuğ ile dünya evine giren Yağmur Atacan, gözlerden uzak bir hayat yaşıyordu. Yakın bir zaman önce sosyal medya hesabı açan Yağmur Atacan, paylaşımlarıyla da gündemde sık sık adından söz ettiriyordu. Son paylaşımıyla gündemde yine adından bahsettiren Yağmur Atacan, kendisine gelen mesajı sosyal medya hesabından paylaştı.

Bir takipçisinin attığı mesajı ifşa eden Yağmur Atacan, takipçisine acımadı ve mesajlarını paylaştı. Gelen mesajlarda 80 bin TL paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen takipçisi, bu mesajlarının ardından ifşa edildi. Yağmur Atacan, kendisine gelen mesajları paylaşarak: “Aslında nasıl da gücen duyasın geliyor. Hesaba bak, kafaya bak, çok geliyor bundan ama senin gibisi maşallah. İsmi yok, sözü var peh peh” ifadelerini kullandı.

Yağmur Atacan takipçisinin mesajlarını ifşa etti

Sosyal medya hesabını yakın bir zaman önce açmasına rağmen oldukça aktif kullanan Yağmur Atacan, gündemde sık sık paylaşımlarıyla yerini alıyor Eşi Pınar Altuğ ile karşılıklı göndermeler ve mesajlar yayınlayan Yağmur Atacan, bu paylaşımlarıyla adeta gündemde büyük ses getirmişti. Bu sefer de bir takipçisinin mesajlarını ifşa eden Yağmur Atacan, bu mesajlara tepki gösterdi. 80 bin TL paraya ihtiyacı olduğunu yazan takipçisinin mesajlarını yayınlayan Yağmur Atacan; “İsmi yok, sözü var peh peh” dedi. Bu mesajları ifşa ettikten sonra bir kesim mesajlar ifşa etmesinin gereksiz olduğunu dile getirirken, bir kesim de yaptığını doğru buldu.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Yüzlerine tutulan ayna: Elazığ afişleri Yüzlerine tutulan ayna: Elazığ afişleri
14 Mayıs'ta olamaz ama 25 Haziran'da hiç olmaz… 14 Mayıs'ta olamaz ama 25 Haziran'da hiç olmaz…
Ukrayna'da "özel askeri operasyon"dan "seferberlik"e uzanan süreç nereye gidiyor? Ukrayna'da "özel askeri operasyon"dan "seferberlik"e uzanan süreç nereye gidiyor?
Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana! Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana!
Kılıçdaroğlu'nu açıklamak uzuyor, çünkü… Kılıçdaroğlu'nu açıklamak uzuyor, çünkü…
HDP'ye bakanlık verilebilir mi verilemez mi? HDP'ye bakanlık verilebilir mi verilemez mi?
Ben de bıktım Ben de bıktım
Abbas yolcu Abbas yolcu