Şortunu giyip seksi pozlar veren Songül Karlı yine çok konuşuluyor! Takipçilerinden "biraz utanma biraz edep" sesleri yükseliyor!

Songül Karlı ünlü türkücü, sunucu ve oyunculuk yapmış bir ünlü. Son zamanlarda Instagram üzerinden yapmış olduğu iç çamaşırsız spor pozlarıyla oldukça konuşulmuştu.

Şortunu giyip seksi pozlar veren Songül Karlı yine çok konuşuluyor! Takipçilerinden "biraz utanma biraz edep" sesleri yükseliyor!

Son zamanlarda Instagram’ı oldukça aktif kullanan Songül Karlı yaptığı paylaşımlarla oldukça konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu iç çamaşırsız spor fotoğraflarını paylaşmasıyla oldukça tepki çeken Songül Karlı’ya takipçilerinden ağır eleştiriler geldi. Bu derin frikikli spor kıyafetinden dolayı ağır eleştirilere maruz kalan ünlü paylaştığı fotoğrafların dozunu arttırmaya devam ediyor. Takipçilerinin yorumları ise bir çocuk annesi Songül Karlı için oldukça ağır. Karlı’nın yapmış olduğu paylaşımlara “biraz utanma biraz edep” yorumları geldi. Şimdi haberimizin devamında detayları sizinle…

Takipçilerinden Karlı’ya gelen Photoshop iddiaları

Songül Karlı 1 çocuk annesi olduğu için yapmış olduğu paylaşımlarıyla tepki çekiyor. Aynı zamanda vermiş olduğu cesur ve frikikli pozlara da takipçilerinden ağır yorumlar geliyor. Geçtiğimiz günlerde Karlı’nın yapmış olduğu paylaşıma ise takipçilerinden Photoshop iddiaları gelmişti. Bu iddialara Karlı’dan cevap gecikmedi. Takipçilerinin yapmış olduğu bu ağır yorumlara sessizliğini koruyan sanatçı Photoshop iddialarına ise sessiz kalamadı. Songül Karlı gelen bu yorumlara yeni ve cesur bir paylaşım yaparak altına “ne çok sorun yaptınız alın” tarzında bir yorum yaparak gelen yorumlara kayıtsız kalmadığını açıkça gözler önüne serdi. Fakat bu paylaşımı da takipçileri tarafından abartı bulundu ve bir çocuk annesi Karlı’ya tepki yağdı.

Songül Karlı’nın iddialı pozları konuşulmaya devam ediyor

Ünlü türkücü Songül Karlı şimdilerde 48 yaşında yaşını hiç göstermeyen sanatçı yaşam tarzına ve sporuna dikkat ederek formunu koruyor aynı zamanda da düşman çatlatmaya devam ediyor. İddialı pozlar paylaşılıyor ve bu pozlar bazı takipçileri tarafından çok ağır yorumlara maruz kalıyor. Karlı yine de spor yaparken paylaşım yapmaya devam ediyor. 1 çocuk annesi ünlü türkücüyü ise yapılan yorumların hiçbiri caydıramıyor ve hayatını yaşamaya devam ediyor. Son zamanlarda yaptığı her paylaşımın konuşulduğu sanatçının önümüzdeki günlerde de gündem olacağı düşünülüyor.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Bir masa da Okyanus ötesinde mi kuruluyor? Bir masa da Okyanus ötesinde mi kuruluyor?
Rusya'nın referandum ısrarı ve muhtemel sonuçları Rusya'nın referandum ısrarı ve muhtemel sonuçları
New York izlenimleri... Asansörde birden Lavrov kapıda İngiltere Başbakanı New York izlenimleri... Asansörde birden Lavrov kapıda İngiltere Başbakanı
Kemal Kılıçdaroğlu veya Mansur Yavaş’ın adaylığı seçim tarihini erkene çeker Kemal Kılıçdaroğlu veya Mansur Yavaş’ın adaylığı seçim tarihini erkene çeker
Tarih ibret dersleriyle doludur!.. Tarih ibret dersleriyle doludur!..
Raf Raf
Beslenme çantası Beslenme çantası
İran’da “nizam” değişir mi? İran’da “nizam” değişir mi?