O Ses Türkiye'nin güzeller güzeli sunucusu Saadet'in verdiği pozlar cesaret ister! Hayranlarından tam not aldı

O Ses Türkiye yetenek yarışmasının başarılı ve güzel sunucusu Saadet Özsırkıntı’dan iddialı pozlar geldi. Sosyal medya gündemini pozlarıyla birlikte derinden sallayan güzel sunucu, tüm gözleri de üzerine çekti.

O Ses Türkiye'nin güzeller güzeli sunucusu Saadet'in verdiği pozlar cesaret ister! Hayranlarından tam not aldı

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan O Ses Türkiye’nin başarılı sunucusu Saadet Özsırkıntı, birbirinden iddialı ve güzel pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Şimdilerde tatilde olan güzel sunucu, tatilden de fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. Mini elbisesi ile kamera karşısına geçen güzel sunucu adeta gündemi derinden salladı. Ünlü sunucu Saadet Özsırkıntı’nın hayranları bu fotoğraflara adeta beğeni ve yorum yağdırdılar. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

O Ses Türkiye’nin güzel sunucusundan iddialı pozlar

O Ses Türkiye yarışmasının başarılı ve güzel sunucusu Saadet Özsırkıntı, şimdilerde tatilin keyfini çıkarmaya devam ediyor. Güzelliği ile oldukça yakından takip edilen ünlü isim, sosyal medya hesabını da oldukça aktif kullanıyor. Sosyal medya hesabında sık sık iddialı ve cesur pozlara yer veren Saadet Özsırkıntı, şimdi de tatilden bir poz paylaştı. Sevenlerini adeta mest eden güzel sunucu, güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Mini elbisesi ile kamera karşısına geçen güzel sunucu, elbisesinin önünü açtı ve poz verdi. İddialı pozlarını sosyal medya üzerinden paylaşan başarılı sunucu, hayranlarının da beğenisini aldı. Güzel sunucunun bu iddialı pozları adeta beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Saadet Özsırkıntı’nın sevenleri bu pozların ardından: “Çok güzelsin”, “Harikasın” yorumlarında bulundular.

Güzel sunucu gündemi pozlarıyla salladı

O Ses Türkiye yarışmasında sunuculuk yapan 32 yaşındaki Saadet Özsırkıntı, hem başarılı sunuculuk performansı hem de güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan güzel sunucu, kusursuz fiziği ve güzelliğiyle adeta bir kez daha hayran bırakıyor. Sevenleriyle sık sık iddialı pozlar paylaşan Saadet Özsırkıntı, bu sefer de tatilde kamera karşısına geçti. Mini elbisesinin önünü açan güzel sunucu, iddialı pozlar verdi. Bu pozları sosyal medya hesabından paylaşan güzel sunucuya, adeta beğeni yağdı.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Rus Bakan ve Doğu Perinçek ile ilginç bir akşam yemeği… Rus Bakan ve Doğu Perinçek ile ilginç bir akşam yemeği…
Akşener'in Kılıçdaroğlu'na "Tamam" demesi uzak ihtimal Akşener'in Kılıçdaroğlu'na "Tamam" demesi uzak ihtimal
Zübeyde Hanım'ı tiyatronuza alet etmeseydiniz! Zübeyde Hanım'ı tiyatronuza alet etmeseydiniz!
Şapkadan Kılıçdaroğlu çıktı Şapkadan Kılıçdaroğlu çıktı
Hükümlü teröristi gazeteci zannetmiş CHP! Hükümlü teröristi gazeteci zannetmiş CHP!
CHP'nin polis şehit eden gazetecisi CHP'nin polis şehit eden gazetecisi
Kılıçdaroğlu'ndan, Babacan ekibine… Kılıçdaroğlu'ndan, Babacan ekibine…
Gazeteci dediğin hükümlü terörist, sen de bir yalancısın Özgür Özel Gazeteci dediğin hükümlü terörist, sen de bir yalancısın Özgür Özel