Müge Anlı ekranlara dönmüyor mu? Erteleme kararı alan Müge Anlı'nın bakın sebebi neymiş? Herkes şok olacak!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından üzücü bir haber geldi. 29 Ağustos tarihinde ekranlara dönmesi beklenirken, erteleme kararı ortalığı karıştırdı. Müge Anlı hayranları sosyal medya üzerinden tepkilerini gösterdiler. Peki, program neden ertelendi?

Müge Anlı ekranlara dönmüyor mu? Erteleme kararı alan Müge Anlı'nın bakın sebebi neymiş? Herkes şok olacak!

Ekranların yakından takip edilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali ile ekranlara kısa bir mola vermişti. 29 Ağustos tarihinde tekrar ekranlara dönmesi beklenirken, gündeme düşen bu iddialar ortalığı karıştırdı. Belli olmayan sebeplerden dolayı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının erteleme kararı aldığı iddia edildi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Üzücü bir iddia ortaya atıldı

Sezon finalinden önce İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyursan Müge Anlı, aileleriyle ve yakın dostlarıyla sessiz sedası dünya evine girdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınında evleneceğini açıklayan Müge Anlı, hayranlarını da oldukça mutlu etmişti. Bu haberin ardından kısa bir süre sonra sezon finali bölümüyle ekranlara mola veren Müge Anlı’nın 29 Ağustos tarihinde yeni sezonuyla ekranlarda olacağı biliniyordu. Gündeme bomba gibi düşen bir iddiaya göre 29 Ağustos tarihinde ekranlarda yayınlanması beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı erteleme kararı aldığı söyleniyor.

Müge Anlı’dan açıklama geldi

Erteleme iddiaları gündemde büyük ses getirirken, hayranları da oldukça tedirgin oldu. 29 Ağustos tarihinde yayınlanması beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programın 5 Eylül’de yayınlanacağı da iddialar arasındaydı. Gündemi derinden sallayan bu iddiaların ardından gözler Müge Anlı’ya çevrildi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Müge Anlı, bu iddiaları paylaşımıyla cevaplamış oldu.

 29 Ağustos tarihinde yayınlanması beklenen programın, 5 Eylül’e ertelenmediği mesajını veren Müge Anlı, programından kesitler paylaştı ve “29 Ağustos’ta görüşmek üzere” notunu düştü. Müge Anlı hayranları bu notun ardından adeta havalara uçtu. Sosyal medya gündemini derinden sarsan bu iddialar da Müge Anlı’nın notunun ardından asılsız olduğu ortaya çıktı.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…