Masterchef'te güzelliğiyle herkesi mest eden Pelin Zaman öyle bir hale geldi ki herkes şok! Resmen Seda Sayan'a benziyor!

Adı Danilo Zanna ile aşk dedikodusuna karışmış olan eski Masterchef Türkiye yarışmacısı Pelin Zaman yeni görüntüsü ile adeta şok geçirtti. Yarışmacının o görüntülerini görenler Seda Sayan’a dönmüş dedirtti.

Masterchef'te güzelliğiyle herkesi mest eden Pelin Zaman öyle bir hale geldi ki herkes şok! Resmen Seda Sayan'a benziyor!

Ekranların sevilerek izlenmekte olan yarışması Masterchef Türkiye, 2021 yılında yarışma da boy göstermiş olan Pelin Zaman akıllarda kalmaya devam etmektedir. Bir zamanlar adını ünlü şef Danilo Zanna ile aşk yaşıyor diye duyurmuş olsa da bu iddiaları yalanlamış sevgilisi ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştır. İşte haberimizin devamında Pelin Zaman’ın sosyal medya paylaşımları ve yıllar içindeki değişimi sizlerle….

Masterchef Türkiye 2021 yarışmacısı Pelin Zaman’ın Instagram pozları

Yapımcı Acun Ilıcalı’nın 2018 yılında TV8 kanalını satın alması sonrasında 7 yıl sonra tekrardan Masterchef Türkiye yarışması ekranlara gelmeye başlamıştı. Masterchef Türkiye yarışması tam 5. Yılına girmiştir. 1 Temmuz 2022 tarihinde 5’inci sezonuna başlamış olan ve hala ana kadro yarışmacılarını belirleyen eleme etaplarının olduğu Masterchef Türkiye bu sefer de eski yarışmacı Pelin Zaman ile gündeme geldi. Masterchef’e katılmış olan her yarışmacıya belli başlı kapılar açılmış kariyer hayatlarında belli bir noktaya gelmişlerdir. Bunlar arasında Pelin Zaman’da yer almaktadır. Pelin Zaman aktif olarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yapmaya da devam etmektedir.

Pelin Zaman  yeni tarzı ile Seda Sayan'a benzetildi

Yarışma bittikten sonra kendini mutfağa adamış olan Pelin Zaman son dönemlerin çok konuşulan isimleri arasında yer almaktadır. Mavi gözleri, beyaz teni ve kırmızı dudakları ile 2021 sezonunun en çok konuşulan mutfakta olan başarısı dışında güzelliği ile de ön plana çıkmış isimlerden biridir. Pelin Zaman sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım da yüzündeki değişikler gözle görülecek cinsten olup herkes tarafından hemen fark edildi. Doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Pelin Zaman ‘sana ne oldu’ dedirtti. Pelin Zaman estetikli görüntüsü de bazı takipçileri tarafından ünlü şarkıcı Seda Sayan’a benzetildi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Prag’da Erdoğan-Paşinyan buluşması Prag’da Erdoğan-Paşinyan buluşması
Teröristin DNA'sı Kılıçdaroğlu'nun DNA'sı Teröristin DNA'sı Kılıçdaroğlu'nun DNA'sı
"ÇUL..." "ÇUL..."
Kur'an-ı Kerim yakan İzmirliler! Kur'an-ı Kerim yakan İzmirliler!
Çökmedikleri bir başörtüsü kalmıştı!.. Çökmedikleri bir başörtüsü kalmıştı!..
ByLock’ta Özgür Özel’e FETÖ selektörü ByLock’ta Özgür Özel’e FETÖ selektörü
ABD’nin Dedeağaç üzerinden Türkiye’yi baypas etme stratejisi ABD’nin Dedeağaç üzerinden Türkiye’yi baypas etme stratejisi
Erdoğan’ın sürprizi ve Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü hamlesi Erdoğan’ın sürprizi ve Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü hamlesi