Masterchef yarışmacıları birbirine saç baş girdi! Dilan ve Fatma Nur'un bakın kavga sebepleri neymiş?

Masterchef her sezon olduğu gibi bu sezonda izleyicileri ekranlara odaklamaya devam ediyor. Yaşanılan olaylar tadımlar ve daha birçok sebepten dolayı Masterchef sevilerek izlenmeye devam ediyor.

Masterchef yarışmacıları birbirine saç baş girdi! Dilan ve Fatma Nur'un bakın kavga sebepleri neymiş?

Ekranları başındaki seyirciye hem yemek nasıl yapılır gösteren hem de kıyasıya mücadeleleri tattıran yarışma programı Masterchef yaşanılan tartışmalarla da gündeme geliyor. Geçtiğimiz bölümlerde birbirine giren Fatma Nur ve Dilan programda birbirlerine girmeleriyle izleyenlere şok yaşattı. Yarışmacıların bu kavgayı etme sebebi ise merak konusu oldu. Kavganın sebebi ise ilk olarak Fatma Nur’un aşağıda ana kadroya girmek için ter döken yarışmacılara yanlış tarifler verdiğini söylemesi herkes tarafından tepki aldı. İşte haberimizin devamında yaşanılanlar tüm detaylarıyla sizlerle…

Dilan’dan Fatma Nur’un tavrına sert tepki

Masterchef’in ana kadrosu yavaş yavaş tamamlanırken ana kadroya giren iki yarışmacı Fatma Nur ve Dilan birbirine girdi. Kavga eden yarışmacıların kavgaları esnasında Fatma Nur bayıldı. Bu kavganın çıkma sebebi ise vermiş olduğu cevaplar ve sergilemiş olduğu tavırlarıyla Fatma Nur. Arkadaşları hakkında düşüncelerinin iyi niyetli olmadığı düşünülen Fatma Nur’un son olarak yaptığı yanlış tarif veriyorum yorumuna dayanamayan Dilan, Fatma Nur’a tepki gösterdi gösterilen tepkiyi beğenmeyen Fatma Nur ise Dilan’a eğlendiğini ve karışmaması gerektiğini söyledi. Bu durum ise Dilan’ı oldukça sinirlendirdi. “Arkadaşlarımı sana ezdirmem” diyen Dilan Fatma Nur’la burun buruna geldi.

Fatma Nur stüdyoda baygınlık geçirdi

44. bölümün bomba gibi geçmesi iki yarışmacının birbirine girmesiyle sonuçlandı Dilan ve Fatma Nur’un ana kadroya girmesi ile rekabet yarışma tam olarak başlamadan başladı. Fatma Nur’un suşici olmasını söylemesiyle birlikte Dilan o zaman dikkatli ol sana bu konuda rakip geliyor dedi. Bu konuyu dile getiren Dilan için ise Fatma Nur’un tepkisi kendisini kıskandığı yönünde olmuştu. Dilan’ın Fatma Nur’a tahammül edemediğini ve onu çıldırttığını söylemesi ile de ortamın gerginliği gözler önüne serildi. Devam eden tartışmanın ardından ise nabzının hızlı attığını söyleyen Fatma Nur stüdyoda baygınlık geçirdi ve sağlık ekipleri gelerek yarışmacıya müdahale etti.

 

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…