Kocasını boşayan Zeynep Bastık sahnelerden inmiyor! Şimdide tüm hayranlarının gözü önünde twerk yaptı

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık adından söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği konser sırasında yapmış olduğu dans hayranlarından tam not aldı.

Kocasını boşayan Zeynep Bastık sahnelerden inmiyor! Şimdide tüm hayranlarının gözü önünde twerk yaptı

Güzel şarkıcı Zeynep Bastık hayranlarına unutulmayacak dakikalar yaşattı. Konserde yapmış olduğu dans hayranları tarafından çok beğenildi. Eski eşi Tolga Akış ile boşanmasıyla  gündeme gelen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık konserlerine devam ederken her hareketiyle de gündemden düşmemektedir.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık’ın konserinde yaptığı dans gündem oldu

Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Edis ile yapmış olduğu dans şovu gündeme gelen Zeynep Bastık tekrardan gündem olmayı başardı. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık meslektaşı Edis ile yapmış oldukları dans gösterisi çok konuşulmuştu. Bu dans gösterisinden sonra eşi Tolga Akış ile boşanması akıllara “danstan sonra kim olsa ayrılırdı, Edis ile dansından dolayı mı ayrıldınız?, en iyisi bu şekildeydi, çok yakışıyordunuz neden ayrıldınız?” tarzı birçok yorum almışlardı. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık kendisine gelen eleştirileri duymayarak yoluna devam etmektedir. Ünlü şarkıcının konser randevuları da oldukça çok olurken son çıktığı sahnede yapmış olduğu dans ile tekrar gündeme geldi. Ünlü şarkıcı son konserinde yaptığı twerk gösterisi ile sosyal medyaya damgasını vurdu. Zeynep Bastık yaptığı twerk dansı ile binlerce hayranına unutulmaz anlar yaşattı.

Zeynep Bastık son konserinde sahnede ‘twerk’ yaptı.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık  yaptığı coverlar ve özel hayatı ile sık sık gündeme gelmektedir. Ünlü şarkıcının şimdilerde gündeme geldiği konu ise son vermiş olduğu konserinde sahnede yaptığı twerk dansı olmuştur. Zeynep Bastık’ın sahnede twerk dansı yaptığı dakikalarda hayranları da ünlü şarkıcıya alkışlar ile destekledi. Geçtiğimiz aylarda Tolga akış ile ayrılmış olan Zeynep Bastık konserlerine de devam etmektedir. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık’ın Michael Jordon forması giymesi ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcı yapmış olduğu dans ile hayranlarına keyifli anlar yaşattı. En son paylaştığı cover ile sosyal medya hesabı üzerinden aşırı tepkiler alan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık gelen yorumları dikkate almadan hayatına devam etmektedir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Hükümlü teröristi gazeteci zannetmiş CHP! Hükümlü teröristi gazeteci zannetmiş CHP!
CHP'nin polis şehit eden gazetecisi CHP'nin polis şehit eden gazetecisi
Kılıçdaroğlu'ndan, Babacan ekibine… Kılıçdaroğlu'ndan, Babacan ekibine…
Gazeteci dediğin hükümlü terörist, sen de bir yalancısın Özgür Özel Gazeteci dediğin hükümlü terörist, sen de bir yalancısın Özgür Özel
AK Parti’de milletvekili listeleri için ne soruldu AK Parti’de milletvekili listeleri için ne soruldu
AK Parti’den önemli bir isim “Abdullah Gül aday olabilir” diye karalar bağlamış… AK Parti’den önemli bir isim “Abdullah Gül aday olabilir” diye karalar bağlamış…
Bu dosyada bir gariplik var Bu dosyada bir gariplik var
Yıl sonunu bekleyin! Yıl sonunu bekleyin!