İç çamaşırsız fotoğraflarıyla olay olan Burcu Özberk'in ne yaptığı anlaşılmıyor! Amacın ne senin be kızım!

Ünlü oyuncu Burcu Özberk imajını değiştirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden yeni halini paylaşan ünlü oyuncu Burcu Özberk imajı mı yoksa verdiği frikiği mi gösteriyor anlaşılmadı.

İç çamaşırsız fotoğraflarıyla olay olan Burcu Özberk'in ne yaptığı anlaşılmıyor! Amacın ne senin be kızım!

Burcu Özberk’ten olay paylaşım. İmaj değiştirip verdiği pozunu gören takipçileri ünlü oyuncuya ‘saçına mı bakalım yoksa…’ diyerek yorumlar da bulundular. Tatiline devam etmekte olan güzel oyuncu Burcu Özberk Instagram gönderileri ile sürekli gündem de kalmaktadır. Yeni imajını takipçileri ile paylaşan Burcu Özberk’e giymiş olduğu kıyafet küçük gelince ünlü oyuncuya birçok yorum yağdı. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…

Burcu Özberk’in sosyal  medya paylaşımları..

Ünlü oyuncu Burcu Özberk o tatil senin bu tatil benim diyerek yaz ayını dolu bir tatil programı içinde geçirmektedir. Önce Bali’ye ardından Bodrum’a geçen güzel oyuncu Burcu Özberk tatil karelerini sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor. Tatil esnasında Burcu Özberk kendinde bir imaj değişikliğine gitti ve bu anlarını hayranlarının beğenisine sunmak için sosyal medya hesabında paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına birçok takipçisinden beğeni içeren yorumlar da geldi.  Burcu Özberk’in güzelliğine yönelikte çok sayıda iltifat mesajları geldi.  diğer bir yandan paylaştığı fotoğrafında ünlü oyuncu tişörtünden de göğüs frikiği vermiş oldu. O anlarını gören takipçileri birçok yorum da bulundu.

Ünlü oyuncu Burcu Özberk’in paylaşımına gelen yorumlar

Burcu Özberk geçtiğimiz günlerde imaj değişikliğine giderek bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Ünlü oyuncu Burcu Özberk’in yaptığı paylaşım da tişörtünün kısalığından sebebiyet göğüs frikiği verdiği görüldü. Takipçileri ‘saçlarına mı bakalım yoksa frikiğe mi?’ tarzında ünlü oyuncuya yorumlar yaptılar. Her ne kadar yaptığı paylaşım da göğüs dekoltesi gözükmüş olsa da ünlü oyuncuya hayranları yeni tarzını çok yakıştırdı ve beğeni yağmuruna tuttu. 32 yaşında olan ünlü oyuncu Burcu Özberk herkese taş çıkaracak bir güzelliğe sahip. Bazı takipçileri ünlü oyuncunun estetiksiz hallerini de araştırmaya başladı. Bu kadar güzellik doğal olamaz dedirtti.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…