Hepimizin kalbini fetheden Küçük İbo 37 yaşına geldi. Son halini görenler "bu o mu?" diyor

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın kucağına oturduğu Küçük İbo büyüdü. 37 yaşına gelen Küçük İbo’nun son halini görenler ‘o kişi ile bu kişi aynı mı?’ diye sorular gelmeye başladı.

Hepimizin kalbini fetheden Küçük İbo 37 yaşına geldi. Son halini görenler "bu o mu?" diyor

Küçük İbo’nun son halini görenler gözlerine inanamadı. Hülya Avşar’ın kucağına oturttuğu o çocuk şimdilerde 37 yaşında genç bir delikanlı oldu. Son halini görenleri hayrete düşüren Küçük İbo yeniden ortaya çıktı. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle….

Küçük İbo büyüdü mü?

90’lı yılların sonlarına doğru ünlenmiş olan çocuk şarkıcılardan Küçük İbo yine kendi adının verildiği dizi ve filmler ile döneminin minik yıldızı olmayı başarmıştır. Yanık sesinden dolayı İbrahim Tatlıses’in tahtına aday gösterilen Küçük İbo şimdilerde eski popülerliğini yakalayamasa da onu hatırlayan kişiler oldukça fazla. 12 yaşında çıkardığı bir albümle şöhreti yakalamıştı. Popüler olduğu zamanlarda televizyon programlarının gözde konuğu olan Küçük İbo’yu ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın kucağına oturtup sevdiği anlar ise çok konuşulmuştu. Şimdilerde 37 yaşında olan Halil İbrahim Küçük sahnelere tekrar bir dönüş yaptı. Küçük İbo kendisi hakkında şu ifadeleri kullandı. “12 yaşımda albüm çıkarmış olmam ve şöhret olmam hataydı. Şimdiki aklım olsa küçücük bir yaşta müzik dünyasına atılmazdım. Daha bilinçli daha sağlam adımlar atardım” diye konuştu.

Peki, Küçük İbo kim?

Asıl adı Halil İbrahim Küçük olan ünlü şarkıcı 21 Mart 1984 Şanlıurfa doğumludur. Şimdilerde Küçük İbo 37 yaşında olup sahnelere tekrardan dönüş yapmıştır. Sakarya üniversitesi Elektrik Elektronik bölümünden mezun olan ünlü isim henüz daha küçük yaşlardayken büyük bir şöhrete sahip olmuştur. İbrahim Tatlıses’in Şanlıurfa’da vermiş olduğu konserde sahneye çıkarak şarkı söyleyen Küçük İbo şöhreti böylelikle yakalamış oldu. Küçüklükten sonra şöhreti bırakıp kendini okumaya adayan Küçük İbo şimdilerde mesleğe tekrar dönüş yapmaya çalışmaktadır. Bu haberi duyan takipçileri de Küçük İbo’nun eski anısı akıllarına geldi. Ünlü oyuncu ve şarkıcı  Hülya Avşar’ın kucağına oturduğu dönemler de hayranlarının akıllarına gelmiş oldu.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
PKK terörü diyemeyenlerin akıbeti… PKK terörü diyemeyenlerin akıbeti…
Hem PKK'yla hem de FETÖ'yle mi helalleşeceksiniz? Hem PKK'yla hem de FETÖ'yle mi helalleşeceksiniz?
El-Bab'dan izlenimler: Geri göç mümkün mü? El-Bab'dan izlenimler: Geri göç mümkün mü?
Bu da mı tesadüf Bu da mı tesadüf
Saldırının şifreleri Saldırının şifreleri
Kurumsal CHP’ye bir sesleniş: Uzak dur şu tiplerden Kurumsal CHP’ye bir sesleniş: Uzak dur şu tiplerden
Akşener’in çıkışı Kılıçdaroğlu’nu vazgeçirecek mi Akşener’in çıkışı Kılıçdaroğlu’nu vazgeçirecek mi
“Adaylardan aday beğenin” diyeceğim ama sadece iki aday adayına saplanıp kaldık… “Adaylardan aday beğenin” diyeceğim ama sadece iki aday adayına saplanıp kaldık…