Hangi Tiktok Fenomoni hamile olduğunu açıkladı? İşte o ismi duyduğunuzda şok olacaksınız!

Sosyal platformlardan olan Tiktok son zamanlarda hayatımıza oldukça kişinin girmesini sağladı. Bu platformlarda danslarını, seslerini ve daha birçok becerisini paylaşan fenomenler bulunuyor.

Hangi Tiktok Fenomoni hamile olduğunu açıkladı? İşte o ismi duyduğunuzda şok olacaksınız!

Tiktok fenomenlerinin yapmış olduğu her davranış çevresine yararlı ya da zararlı örnek oluşturabilmektedir. Yani bu fenomenlerini severek takip ettiğimiz için hayatımızı elbette etkilemektedir. Birçok kişi tarafından sevilen ve hareketleri taklit edilen bir diğer fenomenlerden olan Ceren Yaldız hamile olduğunu duyurdu. Tiktok’ta toplam 9,3 milyon takipçisi olan bu fenomenin hamile olduğu haberine sevenleri de oldukça şaşırdı. Geçtiğimiz günlerde Tiktok hesabından ne kadar kazandığını açıklayan Ceren Yaldız oldukça konuşulmuştu. Şimdi ise hamile olmasıyla gündeme geldi. işte haberimizin devamında tüm detayları ile  sizlerle…

Yaptığı her hareketi konuşulan Ceren Yaldız’dan bebek haberi

Tiktok fenomeni olmayı çektiği vloglar ve makyaj videolarıyla başarmış olan genç ve güzel fenomenden herkesi şaşırtan bebek haberi geldi. Geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılan ve Tiktok magazininde çok konuşulan genç fenomen zaman ilerledikçe acısını unutmuş ve hayatına Medyator Co’nun kurucusu olan Burak’ı seçmişti. Özel hayatını da sosyal medyadan yaşamaktan hiç çekinmeyen fenomen aldığı evlilik teklifini ve bütün ilerleme sonucunu da Tiktok hesabından paylaşarak herkesin görmesini istedi. Takipçilerinden iyi dilekte bulunanlar da çok olmasına rağmen bazı takipçileri ise yaşının daha evlenmek için çok küçük olduğu yorumları geldi.

Hamile olduğunu bile Tiktok’tan duyurdu

Genç fenomen Ceren Yaldız 2002 doğumlu ve şimdilerde 20 yaşında. Ünlü fenomen tiktoktan yapmış olduğu kendisi gibi Tiktok fenomeni sevgilisinden ayrıldıktan sonra gerçek aşkı buldu. Genç fenomen aldığı evlenme teklifine kadar paylaşırken mutluluğunu saklamadan gözler önüne serdi. Hamile olduğunu kullanmış olduğu bir Tiktok efekti ile duyuran fenomenin yapmış olduğu efekte negatif olduğu çıkınca kendi gebelik testini gösteren fenomen hayır doğrusu burada ben hamileyim dedi. Daha sonra hamile olduğunu çekmiş olduğu YouTube videosu ile de detaylı anlatan Tiktok fenomeni artık bebek bekliyor. Doğacak bebeğin ise cinsiyeti merak edilmeye çoktan başlandı deniliyor.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Akşener, Kılıçdaroğlu'nun havasını söndürdü Akşener, Kılıçdaroğlu'nun havasını söndürdü
Kılıçdaroğlu ile Akşener anlaştı mı Kılıçdaroğlu ile Akşener anlaştı mı
Dokunulmazlığın arkasına saklanmak yok yalancı Özgür Dokunulmazlığın arkasına saklanmak yok yalancı Özgür
Artık adını koyalım: Türkiye ile ABD, Suriye’de (dolaylı) çatışan iki ülkedir... Artık adını koyalım: Türkiye ile ABD, Suriye’de (dolaylı) çatışan iki ülkedir...
Hep gereğini yaptım, yaparım, yapacağım Hep gereğini yaptım, yaparım, yapacağım
Savaş uzayacak Savaş uzayacak
Neden benim yazmamı beklediniz? Neden benim yazmamı beklediniz?
Kadınım anneyim İtalyanım Kadınım anneyim İtalyanım