Feride Hilal Akın'ın estetiklerden sonra değişimi dudak uçuklatıyor! Parayı buldun tam buldun be Feride!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Feride Hilal Akın yaptırdığı estetiklerden sonra ki değişimi sosyal medya üzerinde çok tepki aldı. Resmen tanınmaz hale geldi. Feride Hilal Akın’ın değişimi yok artık dedirtti. Bazı kullanıcıları tarafından para bir insana bu kadar değiştirilebilir sözleri söylendi.

Feride Hilal Akın'ın estetiklerden sonra değişimi dudak uçuklatıyor! Parayı buldun tam buldun be Feride!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Feride Hilal Akın kendi evinde çektiği amatör şarkı videoları ile ünlenmişti. Feride Hilal Akın’ın son hali görenleri şaşkına uğrattı. Yaptırdığı estetik operasyonlar ile eski Feride’den  eser kalmadı dedirtti. İşte şimdi haberimizin devamında Feride Hilal Akın’ın estetik yaptırdıktan sonraki hali ve önceki hali. Tüm detaylar sizlerle…

Feride Hilal Akın’ın ünlü olma serüveni

Sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı müzik videoları ile dikkatleri üzerine çeken Feride Hilal Akın son haliyle yok artık dedirtti. İlk zamanlarda sesinin güzelliği ile sosyal medyanın dikkatini çeken genç işim paylaşımları ile takipçilerinden tam puan almaya devam etmektedir. Evinin koltuğunun üzerinde şarkı söylediği videoları sosyal medya hesabından paylaşmaya başladığı zaman herkes bu güzel sesi merakla takip etti. Feride Hilal Akın 17 yaşından itibaren müzik ile ilgilenmeye başladı. Ünlü şarkıcı Feride Hilal Akın “şehrin yolu, gizli aşk, rampapapam, bilir mi?” gibi birçok popüler şarkıyı seslendirmiştir.

Feride Hilal Akın parayı bulunca değişti, estetik güzeli oldu

Feride Hilal Akın  1 milyon takipçiye ulaşmış genç bir şarkıcıdır. Sosyal medya hesabı üzerinden cesur pozlarını paylaşmaya devam etmektedir. Burun estetiği ve çene ameliyatı olmuş olan ünlü şarkıcı Feride Hilal Akın kızıl saçları ile sosyal medya hesabını sallamaya devam ediyor. Feride Hilal Akın şarkıcılık kariyeri dışında oyunculuk hayatına da adım attı. Başrollerinde Jessica May ve Tolga Mendi gibi özel isimlerin yer aldığı ‘Yeni Gelin’ dizisi ile adını duyurmuştur. Ünlü şarkıcı Feride Hilal Akın Yeni Gelin dizisinde Şirin karakterine hayat vermiştir. 26 yaşında olan şarkıcıya yaptığı değişim ile bakan bir daha baktı. Dizi sonrası yaptırdığı estetik sonrası tanınmaz hale geldi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Türkevi diplomasisi Türkevi diplomasisi
Liderlik böyle bir şey Liderlik böyle bir şey
O masada son noktayı HDP koyar! O masada son noktayı HDP koyar!
Akşener, Kılıçdaroğlu'na teslim mi oldu? Akşener, Kılıçdaroğlu'na teslim mi oldu?
Erdoğan neden iki kez özgürlük vurgusu yaptı Erdoğan neden iki kez özgürlük vurgusu yaptı
FETÖ’cü memurlardan KPSS itirafları(1): Çalıntı soruları, abdest aldırarak Kuran’a el bastırıp şeref üzerine yemin ettirerek verdiler FETÖ’cü memurlardan KPSS itirafları(1): Çalıntı soruları, abdest aldırarak Kuran’a el bastırıp şeref üzerine yemin ettirerek verdiler
Bir kusurcuğu var Kılıçdaroğlu’nun Bir kusurcuğu var Kılıçdaroğlu’nun
Ege’deki gerilim için en kritik sorular Ege’deki gerilim için en kritik sorular