Estetiklerle bambaşka birine dönüşen şarkıcının son hali yürek hoplattı! Alın yazın alnına indi be kadın

Ünlü şarkıcı Ceylan, estetik operasyonların ardından adeta bambaşka biri oldu. Yeni imajıyla sosyal medya gündemini derinden sallayan Ceylan, tüm gözleri de üzerine çekti. Görenler; “Eski halinden eser yok” dedi.

Estetiklerle bambaşka birine dönüşen şarkıcının son hali yürek hoplattı! Alın yazın alnına indi be kadın

Ünlü şarkıcı Ceylan, son dönemlerde geçirdiği estetik operasyonların ardından yeni bir görünüm elde etti. Görenlerin ağzını açık bırakan bu değişiklik sosyal medya gündeminde de olay oldu. Şimdilerde tekrardan imaj değişikliğine giden şarkıcı Ceylan, bu sefer de saçlarını sarıya boyattı. Ünlü şarkıcının yeni halini görenler, gözlerine inanamadılar. Sosyal medya kullanıcıları, şarkıcı Ceylan’ın geçirdiği estetik operasyonlar ve yeni imajının ardından adeta tanımakta güçlük çektiler. İşte haberin merak edilen detayları…

Yeni imajı olay oldu

Son zamanlar estetik operasyonlarla sık sık gündemde adından söz ettiren şarkıcı Ceylan, yine bir imaj değişikliğine gitti. Eski halinden eser kalmayan ünlü şarkıcı, modacı Pınar Kerimoğlu’nun dokunuşlarıyla birlikte adeta bambaşka biri gibi oldu. Estetik operasyonların ardından bu sefer de klip çekimi için saçlarının rengini değiştiren şarkıcı Ceylan, yeni imajıyla sosyal medya gündemini derinden salladı. Sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafın ardından görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Sosyal medya kullanıcılarını görünüşüyle oldukça şaşırtan şarkıcı Ceylan’a adeta yorumlar yağdı. Görenler: “Tanıyamadık”, “Bu kim?”, “Photoshop mu yaptın” gibi yorumlarda bulundular. Eski hali ve yeni hali arasındaki büyük değişim gündemde uzun süre konuşulurken, tüm dikkatleri de üzerine çeken ünlü şarkıcının bu değişimi olay oldu.

Estetik operasyonlar çok değiştirdi

Ünlü şarkıcı sık sık estetik operasyonlar geçirirken, değişimi de gündemde oldukça dikkat çekti. Estetik operasyonlarla adeta bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcının, eski halinden eser kalmadı. Son olarak yeni klip çekimi için saçlarını sarı renge boyatan Ceylan, bu yeni imajıyla sosyal medya gündemini derinden salladı. Geçirdiği estetik operasyonlar ve imaj değişikliğinin ardından bambaşka bir görünüş elde eden ünlü şarkıcı, sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu. Görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler ve ne kadar değiştiğini yorum yaparak ifade ettiler.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…