Esra Ezmeci'ye gelen sorular şaşırtmaya devam ediyor! Kız kardeşlerin arsızlığına bakın eniştelerinde gözü var

Esra Ezmeci’ye gelen bu itiraflar artık pes dedirtiyor. Akıl almaz o itiraflar görenleri hayrete düşürdü. Bu kadar da olmaz dedirten bu itirafların adeta ardı arkası kesilmiyor. Peki, bu itiraflarda ne yazıyordu?

Esra Ezmeci'ye gelen sorular şaşırtmaya devam ediyor! Kız kardeşlerin arsızlığına bakın eniştelerinde gözü var

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabında soru-cevap ve itiraf saatleri yapmaya devam ediyor. Gelen itiraflar her defasında gündemde büyük ses getirirken, sosyal medya kullanıcıları da tepkilerini göstermeden geçemiyorlar. Takipçileriyle sıkı bir iletişim halinde olan Esra Ezmeci, gelen itirafları da yanıtlamaya çalışıyor. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının sunuculuğunu yapan ünlü psikolog, programın yanında sosyal medya üzerinden de takipçilerine yardım etmeye çalışıyor. Gelen son itiraflarda da tavsiyelerde bulunan Esra Ezmeci, yine gündeme bomba gibi düştü. İşte haberin merak edilen detayları…

Gelen itirafa tepkiler çığ gibi büyüyor

Sosyal medya hesabında itiraf paylaşımları yapan Esra Ezmeci, gelen itirafları yanıtlarken, gündeme de bomba gibi düştü. Sosyal medya gündeminde büyük tepki toplayan o itiraf adeta görenlerin midesini bulandırdı. İtirafların ardı arkası kesilmezken, bu itiraf da gündemde büyük ses getirdi. Gelen o itirafta: “2 kız kardeşim kocamla 3-4 kez birliktelik yaşamış. Sarhoşmuş, affedilir mi? Çok özür diliyor” ifadeleri yer alıyordu. Ünlü psikolog Esra Ezmeci, bu itiraf karşısında: “Bazı şeyleri affetmek pek kolay bir şey değildir, çünkü sadece bir aldatma değildir. Bunun gerçekten affedilebilir bir şey olduğunu düşünüyorsanız karar sizin” yanıtını verdi ve takipçilerine affedilecek bir şey olup olmadığını sordu.

Esra Ezmeci’den tepki çeken itiraf paylaşımı

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Esra Ezmeci, genellikle ilişkiler hakkında gelen itirafları paylaşmaya devam ediyor. Kendisine gelen o itirafta: “Kaynanam geldiğinde kocamın yanına yatıyor. Benim geceliklerimi giyiyor. Sen salona…” ifadeleri yer alıyordu. Esra Ezmeci bu itiraf karşısında: “Bunun hoşunuza gitmediğini söyleyin, bu konuda sınır çizin” ifadelerini kullandı. Ünlü psikolog Esra Ezmeci’nin bu paylaşımları gündemde oldukça dikkat çekerken, sosyal medya kullanıcıları da şaşkınlıklarını ve tepkilerini gizleyemediler.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Rus Bakan ve Doğu Perinçek ile ilginç bir akşam yemeği… Rus Bakan ve Doğu Perinçek ile ilginç bir akşam yemeği…
Akşener'in Kılıçdaroğlu'na "Tamam" demesi uzak ihtimal Akşener'in Kılıçdaroğlu'na "Tamam" demesi uzak ihtimal
Zübeyde Hanım'ı tiyatronuza alet etmeseydiniz! Zübeyde Hanım'ı tiyatronuza alet etmeseydiniz!
Şapkadan Kılıçdaroğlu çıktı Şapkadan Kılıçdaroğlu çıktı
Hükümlü teröristi gazeteci zannetmiş CHP! Hükümlü teröristi gazeteci zannetmiş CHP!
CHP'nin polis şehit eden gazetecisi CHP'nin polis şehit eden gazetecisi
Kılıçdaroğlu'ndan, Babacan ekibine… Kılıçdaroğlu'ndan, Babacan ekibine…
Gazeteci dediğin hükümlü terörist, sen de bir yalancısın Özgür Özel Gazeteci dediğin hükümlü terörist, sen de bir yalancısın Özgür Özel