Esra Ezmeci’nin paylaştığı o itiraflar hayrete düşürdü! Bakın kocası ne yapıyormuş

Esra Ezmeci’ye gelen itiraflar her geçen gün şaşırtmaya devam ediyor. Akıl almaz itiraflara bir yenisi daha eklendi. Sosyal medya kullanıcıları bu itirafı görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Peki, bu itiraflar ne yazıyordu?

Esra Ezmeci’nin paylaştığı o itiraflar hayrete düşürdü! Bakın kocası ne yapıyormuş

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının sunuculuğunu yapan ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabında da sık sık ilişki tavsiyeleri vermeye devam ediyor. Kendisine gelen soru ve itirafları paylaşan Esra Ezmeci, gündem de en çok konuşulan isimler arasında yerini alıyor. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Ezmeci, yine kendisine gelen itirafları paylaştı. Görenleri hayrete düşüren bu itiraflar, gündemde de büyük ses getirdi. İşte haberin merak edilen detayları…

Esra Ezmeci yine itiraf paylaştı ve gündemi salladı

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Esra Ezmeci, kendisine gelen itirafları paylaştı ve gündemi de derinden salladı. Akıl almaz itiraflara bir yenisi daha eklenirken, görenler de tepkilerini gizleyemediler. Gelen o itirafta: “Kocam ilişki sırasında üzerime çamaşır suyu döküyor. Hastalık olmasın diyor, sarı bezle siliyor” ifadeleri yer alıyordu. Ünlü psikolog Esra Ezmeci bu itirafa: “Bu bir tür temizlik takıntısı olabilir. Eşinizin bunun için tedavi olması gerekir. Maruz bırakma terapileri ile bu süreç geçecektir” yanıtını verdi.

Sosyal medya gündeminde oldukça tepki çeken bu itiraf hızlı bir şekilde de gündemde yerini aldı. Görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler ve “Bu kadar da olmaz” şeklinde yorumlarda bulundular. Gelen itiraflar gündemi derinden sallarken bir başka itiraf da gündemde yerini aldı.

İtiraflar bitmiyor

Esra Ezmeci sosyal medya hesabında paylaştığı itiraflarla gündemde yerini alan. Kendisine gelen itirafta: “Nişanlım hala emzikle yattığını, 14 yaşına kadar süt emdiğini söyledi. Ne yapmam gerekiyor?” ifadeleri yer alıyor. Esra Ezmeci kendisine gelen bu itirafa: “Burada bir bağımlılık veya takıntı durumu olabilir. Bu konuda psikolojik destek alması gerekebilir” yanıtını verdi. Gündemde oldukça dikkat çeken bu açıklamalar tepkilerin de hedefinde kaldı. Görenler bu itiraflara yorum yapmadan geçemediler ve sert eleştirilerde bulundular.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Akşener, Kılıçdaroğlu'nun havasını söndürdü Akşener, Kılıçdaroğlu'nun havasını söndürdü
Kılıçdaroğlu ile Akşener anlaştı mı Kılıçdaroğlu ile Akşener anlaştı mı
Dokunulmazlığın arkasına saklanmak yok yalancı Özgür Dokunulmazlığın arkasına saklanmak yok yalancı Özgür
Artık adını koyalım: Türkiye ile ABD, Suriye’de (dolaylı) çatışan iki ülkedir... Artık adını koyalım: Türkiye ile ABD, Suriye’de (dolaylı) çatışan iki ülkedir...
Hep gereğini yaptım, yaparım, yapacağım Hep gereğini yaptım, yaparım, yapacağım
Savaş uzayacak Savaş uzayacak
Neden benim yazmamı beklediniz? Neden benim yazmamı beklediniz?
Kadınım anneyim İtalyanım Kadınım anneyim İtalyanım