Demet Akalın hadsiz takipçilerine ayar vermeye devam ediyor! "İroni yaptın sanırım....." diye had bildirdi!

Demet Akalın sürekli olarak yaptığı açıklamalar ve tavrıyla gündem olan bir şarkıcı. Yaptığı açıklamalar oldukça tepki de alan ünlü şarkıcı bu kez kendisine ağır ithamlarda bulunan takipçisine veryansın etti.

Demet Akalın hadsiz takipçilerine ayar vermeye devam ediyor! "İroni yaptın sanırım....." diye had bildirdi!

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu konserde sahne kıyafetiyle poz vermiş bunu da takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü şarkıcının paylaşımının altına yorum yapan bir takipçisi Akalın'ı çileden çıkarttı.  Takipçisinden gelen "göğüslerini az daha göster bence. Tam bir terbiyesizsin. Senin çocuğun var, biraz edep. Yanındaki kukla ne işe yarar. Trabzon’dan sevgiler" şeklinde bir yorum yaptı. Yapılan bu yoruma Akalın sinirlendi ve cevap yazdı. İşte haberimizin devamında tüm detayları sizlerle…

İşte o cevap

Demet Akalın sosyal medyayı sık sık kullandığı ve yaptığı açıklamalarıyla sürekli gündemde bir sanatçı. Geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekandaki garsonun kendine getirdiği şampanyayı beğenmeyen sanatçı herkes tarafından ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Şimdi ise fotoğrafına yorum yapan takipçisine verdiği cevapla gündeme gelen Akalın yapılan o yoruma kayıtsız kalamadı. Göğüslerini biraz daha gösterseydin, yanındaki kukla ne işe yarar gibi ifadelerde bulunan takipçisine Akalın ironi yaptın sanırım ne kuklam var ne de göğsümü açmaya ihtiyacım diyerek sakinliğini bozdu. Yani Demet Akalın takipçisinin yorumunu görmezden gelemedi.

Çocuğun var biraz edep

Demet Akalın bir kız çocuğu annesi. Kızıyla yapmış olduğu paylaşımlar ve geçirdiği zamanları da sosyal medyadan paylaşan sanatçının kızına verdiği değer sürekli görülmektedir. Alaçatı'da sahne aldığı mekânda bir paylaşım yapan Akalın'ın paylaşımının altına gelen ağır yorum ünlü sanatçının sakinliğini bozmasına neden oldu. Aynı paylaşımda çocuğun var edep diyen takipçisinin bu yorumuna da sinirlenen Akalın yapılan yoruma adeta inanamadı. Hatta yoruma inanamadığını verdiği cevapla da belirten Akalın takipçisine ironidir umarım yorumunda bulundu. Som zamanlarda attığı adım gündem olan sanatçının her söylemi de takipçileri tarafından ağır eleştirilere maruz kalmakta. Son paylaşımı da bu şekilde olay olan sanatçı şaşırtmaya devam ediyor.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Yüzlerine tutulan ayna: Elazığ afişleri Yüzlerine tutulan ayna: Elazığ afişleri
14 Mayıs'ta olamaz ama 25 Haziran'da hiç olmaz… 14 Mayıs'ta olamaz ama 25 Haziran'da hiç olmaz…
Ukrayna'da "özel askeri operasyon"dan "seferberlik"e uzanan süreç nereye gidiyor? Ukrayna'da "özel askeri operasyon"dan "seferberlik"e uzanan süreç nereye gidiyor?
Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana! Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana!
Kılıçdaroğlu'nu açıklamak uzuyor, çünkü… Kılıçdaroğlu'nu açıklamak uzuyor, çünkü…
HDP'ye bakanlık verilebilir mi verilemez mi? HDP'ye bakanlık verilebilir mi verilemez mi?
Ben de bıktım Ben de bıktım
Abbas yolcu Abbas yolcu