Daha düğün olmadan boşanma dedikodular çıktı bile! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir neden birbirine girdi?

Magazin dünyasının sevilen çiftlerinden biri olan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, evlilik öncesi birbirine girdi. Gündeme düşen bu bomba gibi haberin ardından “Nazar değdi” yorumları da gecikmedi. Peki, ünlü çift neden birbirine girdi?

Daha düğün olmadan boşanma dedikodular çıktı bile! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir neden birbirine girdi?

Ekranların sevilen isimlerinden Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, evlilik öncesi birbirine girdi. Çiftin 26 Ağustos’ta nikah masasına oturacağı bilinirken, yaşanan bu kriz sosyal medya gündeminde olay yarattı. Gündeme bomba gibi düşen bu krizin ardından görenler de yorum yapmadan geçemediler. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Evlilik öncesi kriz

14 Şubat tarihinde Etiler’de bir lüks otelde evlilik teklisi alan ünlü oyuncu Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’a ‘Evet’ demişti. Geçtiğimiz aylarda isteme ve nişan töreni ile ciddi bir adım atan çiftin, 26 Ağustos’ta nikah masasına oturacağı biliniyordu. Düğünlerine sayılı günler kala yaşadıkları bu kriz, gündemde de büyük ses getirdi. İddialara göre Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’in düğün organizasyonu konusunda ilgisiz olduğundan yakındığı için büyük bir kavga yaşadıkları söyleniyor. ‘Aşk Taktikleri 2’ adlı projeyle ilgilenen Demet Özdemir’in düğün organizasyonuyla ilgilenmediği söylenirken, Oğuzhan Koç’un da bu durumdan yakındığı için büyük bir kriz yaşadıkları iddia edildi.

Oğuzhan Koç’un bu siteminin ardından Demet Özdemir’in sinirlendiği ve Oğuzhan Koç’u yaka paça evinden çıkardığı iddia edildi. Düğüne sayılı günler kala yaşanan bu büyük kriz, gündemde de büyük ses getirdi. Çiftin hayranları bu üzücü haberin ardından düşüncelerini de sosyal medya üzerinden dile getirdiler.

Düğüne sayılı günler kala birbirilerine girdiler

Magazin dünyasının sevilen çiftlerinden biri olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin birbirine girdikleri iddia edildi. Düğüne sayılı günler kala büyük bir kriz yaşadıkları iddia edilirken, gözler de çifte döndü. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Çiftin hayranlarını derinden üzen bu iddiaların ardından; “Nazar değdi” yorumları yapıldı. Çiftin sevenleri gündeme bomba gibi düşen bu iddialar hakkında bir açıklama bekliyorlar.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Türkevi diplomasisi Türkevi diplomasisi
Liderlik böyle bir şey Liderlik böyle bir şey
O masada son noktayı HDP koyar! O masada son noktayı HDP koyar!
Akşener, Kılıçdaroğlu'na teslim mi oldu? Akşener, Kılıçdaroğlu'na teslim mi oldu?
Erdoğan neden iki kez özgürlük vurgusu yaptı Erdoğan neden iki kez özgürlük vurgusu yaptı
FETÖ’cü memurlardan KPSS itirafları(1): Çalıntı soruları, abdest aldırarak Kuran’a el bastırıp şeref üzerine yemin ettirerek verdiler FETÖ’cü memurlardan KPSS itirafları(1): Çalıntı soruları, abdest aldırarak Kuran’a el bastırıp şeref üzerine yemin ettirerek verdiler
Bir kusurcuğu var Kılıçdaroğlu’nun Bir kusurcuğu var Kılıçdaroğlu’nun
Ege’deki gerilim için en kritik sorular Ege’deki gerilim için en kritik sorular