Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah davetiyeleri hazır! Bakın kimleri çağırmamışlar?

Ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay’ın nikah davetiyesi şimdiden hazır. İki ünlü oyuncu yapacakları düğüne bakın kimleri davet etmemiş.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah davetiyeleri hazır! Bakın kimleri çağırmamışlar?

Bir Küçük Günaşığı adlı dizide rol almış olan Berk Oktay ile Kuruluş Osman’ın Malhun Hatun’u rolüne hayat veren ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy önümüzdeki ay evleniyorlar. Ünlü oyuncuların nikah davetiyesi ortaya çıktı. Bakın kimleri düğüne davet edip kimleri davet etmemişler. İşte haberimizin devamında tüm detayları sizlerle…

Ünlü oyuncular Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un düğün davetiyesi

Ünlü oyuncu berk Oktay geçen aylarda meslektaşı olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’u İzmir’deki ailesinden istemiş ve evlilik yolundaki ilk adımlarını atmışlardır. Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay 9 Eylül‘de hayatlarının en anlamlı gününe imza atacaklar. Evliliklerini geçen yıl yapacak olan çift pandemi dolayısıyla ve yoğun set trafiği nedeniyle düğünlerini sonbahara erteleyen çiftin düğün davetiyesi ortaya çıktı. Kuruluş Osman dizisinde seyirci ile buluşan ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ile bu sezon Bir Küçük Gün Işığı dizisinde başrol oynayacak olan Berk Oktay 10 Eylül‘de dostları ve arkadaşları için Polenezköy de bir düğün organize edecekler.

Düğün için KAÇUV’a bağış yaptılar

Ünlü oyuncu Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy 9 Eylül‘de hayatlarının en güzel anına imza atacaklar. 10 Eylül‘de de arkadaşları ve dostları ile Polenezköy de  bir düğün organize  ederek eğleneceklerini duyurdular. Düğün için geleneksel normlara uyan sade bir davetiye hazırlayan ünlü çiftimiz Kanserli  Çocuklara Umut  Vakfı (KAÇUV) için bağışta bulundu. Ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay 10 Eylül’de düzenleyecekleri düğüne belirli sayıda arkadaşını davet ettiler. Ünlü oyuncuların davet etmediği ünlüler ise çok üzülecek. Birçok ünlü çift gibi Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti de gelen davetlilere vereceği hediyeler yerine belli bir bütçelerini ayırarak bağışta bulundular. İkilinin yapmış olduğu bu güzel hareket ise sosyal medya gündemin de sevenlerinden geçer not almaya yetti.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…