Aslı Bekiroğlu şaka yüzünden facia atlattı! Cam sebil yüzüne patladı

Aslı Bekiroğlu’nun şakası faciadan döndü. Talihsiz bir kaza atlatan güzel oyuncunun o anları sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Aslı Bekiroğlu şaka yüzünden facia atlattı! Cam sebil yüzüne patladı

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Aslı Bekiroğlu, arkadaşı ile şakalaşırken talihsiz bir kaza yaşadı. Cam sebilden şerbet içmek isteyen Aslı Bekiroğlu, musluğunu sert bir şekilde açmaya çalışırken, cam sebil yüzünde patladı. O dakikalar kameralar yansırken, güzel oyuncu hayranlarını da oldukça korkuttu. Büyük bir tehlike atlatan ünlü oyuncu o an korku dolu dakikalar yaşadı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Talihsiz bir kaza atlattı

Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım, Jet Sosyete, İkimizin Yerine gibi başarılı yapımlarda rol alan güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, Mustafa Kotan ile şakalaşırken, yüzünde cam sebil patladı. Sebilin musluğunu sert bir şekilde açan güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu o an korku dolu dakikalar yaşadı. Yönetmen Mustafa Kotan’ın tuttuğu cam sebilden şerbet içmeye çalışan Aslı Bekiroğlu, arkadaşıyla şakalaşırken adeta faciadan döndü. Cam sebilin musluğunu açmasının ardından yüzünde patlaması güzel oyuncuya da korku dolu anlar yaşattı. Bu görüntüler kameralara yansırken, sosyal medya gündeminde de büyük ses getirdi.

Eğlenceli ve neşeli paylaşımlarıyla sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Aslı Bekiroğlu, sık sık gündemde isminden bahsettiriyordu. Ünlü oyuncunun talihsiz bir kaza yaşaması hayranlarını da oldukça korkuttu. Görüntüleri izleyen hayranları Aslı Bekiroğlu’nun durumunu oldukça merak etti.

Aslı Bekiroğlu kimdir?

16 Kasım 1995 yılında dünyaya gelen Aslı Bekiroğlu, lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamladı. Lise eğitiminden sonra Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü tamamlayan güzel oyuncu 2006-2011 yılları arasında da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümünde Arp ve Solfej eğitimi aldı. Küçüklüğünden itibaren oyunculuğa meraklı olan güzel oyuncu, ilk oyunculuk kariyerine TRT ekranlarında yayınlanan ‘Beni Böyle Sev’ dizisinde ‘Ayça’ karakteriyle başladı. Ardından Adı Mutluluk, Gülümse Yeter dizilerinde de rol aldı. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan güzel oyuncu, eğlenceli paylaşımları ve başarılı oyunculuğuyla geniş bir takipçi kitlesine ulaştı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Kılıçdaroğlu samimi ise, bütün gücümle CHP'yi destekleyeceğim! Kılıçdaroğlu samimi ise, bütün gücümle CHP'yi destekleyeceğim!
Erdoğan sahaya indi… Erdoğan sahaya indi…
Başörtüsü özgürlüğü anayasa ile güvence altına alınır ama nasıl? Başörtüsü özgürlüğü anayasa ile güvence altına alınır ama nasıl?
Erdoğan vurdu, gol oldu! Erdoğan vurdu, gol oldu!
Tuş! Tuş!
Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a tarihi pas Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a tarihi pas
ABD’nin askeri stratejisinde Dedeağaç-Girit ekseni ABD’nin askeri stratejisinde Dedeağaç-Girit ekseni
Mesele başörtüsü değil sen hâlâ anlamadın mı Mesele başörtüsü değil sen hâlâ anlamadın mı