Acun Ilıcalı ve Mehmet Şef arasında tüm ipler gerildi! Sanırım artık Mehmet Şef'in kariyer hayatı noktalandı

Acun Ilıcalı ve Mehmet Şef arasındaki gerilim arttı. İki ünlü ismin arasındaki o kriz gündeme bomba gibi düştü. Peki, Acun Ilıcalı ve Mehmet Şef, neden gerildi?

Acun Ilıcalı ve Mehmet Şef arasında tüm ipler gerildi! Sanırım artık Mehmet Şef'in kariyer hayatı noktalandı

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması MasterChef yeni sezonda da gündeme damgasını vuramaya devam ediyor. Her bölümü sosyal medya gündeminde büyük ses getirirken, yarışmanın jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya ve Acun Ilıcalı’nın birbirine girdiği iddia edildi. Acun Ilıcalı ile ipler gerilirken, Mehmet Yalçınkaya’nın uyarı aldığı söyleniyor. Aldığı uyarının ardından kariyerinin bitebileceği yönünde yorumlar gelirken, bu iddialar da gündemi derinden salladı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Mehmet Şef ile Acun Ilıcalı arasındaki gerilim sebebi ne?

Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışması her sezonuyla adeta gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.  Bu sezonda da 18 kişilik dev kadro oluşturan yarışmada önlüğü alan en son isim Sevilay oldu. Son bölüm gündeme damgasını vururken, yarışmada yaşanan bir olayın Acun Ilıcalı’yı çileden çıkardığı iddia edildi. Yarışmanın son bölümünde yarışmacı Çağatay’ın başka bir yarışmacıya tarif vermesinin ardından Mehmet Şef, Çağatay’a tepki gösterdi. Mehmet Şef’in defalarca uyarmasına rağmen devam eden yarışmacıya Mehmet Şef, kapıyı gösterdi.

Yarışmacı Çağatay’ın tarif vermesinin ardından Mehmet Şef: “Seni 5 kere uyardım değil mi? Tarif vermeyelim arkadaşlara diye defalarca kez söyledim. Alalım seni dışarı, çık dışarı” ifadelerini kullandı. Bu anlar ekranlara yansırken, iddialara göre Acun Ilıcalı, Mehmet Şefi aradı. Acun Ilıcalı’nın Mehmet Şef’in Çağatay’ı dışarı çıkarmasına tepki gösterdiği iddia edildi.

Mehmet Şef’e uyarı mı geldi?

Son bölümde yaşanan olayların ardından Acun Ilıcalı’dan Mehmet Şef’e uyarı geldiği iddia edilirken, Mehmet Yalçınkaya’nın kendisini haklı gördüğünü ve savunduğu iddia edildi. Mehmet Şef, yarışmacı Çağatay’ın tarif vermesinin ardından yarışmacıya kapıyı gösterince, Acun Ilıcalı bu duruma sessiz kalamadı. Yarışmacının kötü bir şey demediğini dile getiren Acun Ilıcalı karşısında Mehmet Yalçınkaya’nın kendini haklı gördüğü ve savunduğu da iddialar arasında yerini aldı. Bu iddiaların ardından Mehmet Şef ve Acun Ilıcalı henüz bir açıklama yapmadı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…