ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Yengeç Burcu 9-15 Nisan 2018 Haftalık Yorumları - Hande Kazanova

Parasal konular, yapılması gerekenler aynı zamanda hayatınızı biraz daha farklı göreceksiniz. Maddi konular, yapılması gerekenler bu haftanın konularından biri sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Uzman Astrolog Hande Kazanova bu hafta Yengeç ve yükselen Yengeç burcunu yorumladı. Bu hafta yıldızınız neler söylüyor?

Hande Kazanova Hande Kazanova
06 Nisan 2018

Parasal konular, yapılması gerekenler aynı zamanda hayatını biraz daha farklı göreceksiniz. Etrafınızda olup biten olayların sizi değiştirdiğini göreceksiniz. Özellikle bu hafta Merkür düzelmeye başlıyor pazar günü itibariyle. Merkür'ün düzelmesiyle birlikte kariyer ve iş alanlarınızda yanlış attığınız adımlar yada iletişim sıkıntısının bir anda üzerinizden kalktığını göreceksiniz. Pazar gününe kadar dikkatli ve temkinli hareket etmek aklınızın bir köşesinde bulunsun. 

Sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız desteklerle eğer hayatınızda bir insan yoksa yeni bir insanla tanışma ihtimaliniz bu hafta çarşamba günü devrede olacak. İş hayatınızda bazı zorlanmalar ve güç çekişmeleri bu hafta devrede olurken, perşembe günü ise diğer insanlardan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Haftasonu itibariyle Merkür düzelecek ve kariyerinizde yaşadığınız sıkıntıları aştığınızı göreceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler