ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları - Hande Kazanova Nisan ayı

2018 Nisan ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Nisan ayı burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için anlattı. Bu ay Yay burcunu neler bekliyor? Yay burcu eğitiminde nasıl yol izleyecek? Yay burcu kariyerinde önemli adımlar atacak mı?

Hande Kazanova Hande Kazanova
02 Nisan 2018

Nisan ayı Yay Burcu yorumlarınızı Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için anlattı.

"31 Mart'da gerçekleşen Dolunay etkisiyle Nisan ayına merhaba diyeceksiniz sevgili Yay ve Yükseleni Yay olanlar. Bu Dolunay sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirdi. Özel hayatınıza odaklandığınız bir dönem. Merkür aşk evinizde geriliyor yani eski aşklarları, eski konuları yeniden gündeme getirmiş olabilir. Hayatınızda bir insan varsa, yanlış ifadelerden kaynaklı olarak iletişiminizde sıkıntılar yaşanmış olabilir. 15 Nisan'a kadar iletişimde dikkatli olmaya çalışın.

1-2 Nisan tarihlerinde maddi konularda bazı sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Eğer ticari bir işiniz varsa, bu girişimlerin durdurulması engellenmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Daha sakin davranmak aklınızın bir köşesinde bulunsun. 4-5 Nisan tarihlerinde de desteklenmiyor olacaksınız. Özellikle riskli işleriniz varsa, borsa da yatırım yapıyorsanız dikkat edin.

15 Nisan'da Merkür düzeldikten sonra derih bir nefes alacaksınız. 16 Nisan'daki Yeni Ay ile beraber aşk hayatınızla ilgili güzel sonuçlar içinde harekete geçebilirsiniz. Çocuğunuzla veya çocukla ilgili konular devreye girebilir. 

24 Nisan'dan sonra sevdiğiniz insanla olan bağlantınızı kuvvetlendirebileceğiniz bir dönem. 

30 Nisan'da gerçekleşecek Dolunay, biraz sizi zorlayabilir. Bu Dolunay'da bir işin iç yüzü ortaya çıkabilir."

Benzer Haberler