Rekabeti seven bu burçların arkadaşı olmak çok tehlikeli! İşte elinden gelse kendiyle bile yarış halinde olacak olan o 3 burç

Bu burçların arkadaşıysanız rekabete hazır olun. Sürekli bir yarış halinde olan bu burçlar bazen çok tehlikeli olabiliyorlar. Peki, bu burçlar hangisi?

Rekabeti seven bu burçların arkadaşı olmak çok tehlikeli! İşte elinden gelse kendiyle bile yarış halinde olacak olan o 3 burç

Bu burçların hayatı hırs ve rekabet üzerine kurulu diyebiliriz. İş, okul, kariyer konu ne olursa olsun kendisini sürekli başkalarıyla kıyaslayan bu burçlar, bazen çok tehlikeli olabilirler. Her zaman en önde olmak isteyen bu burçlar, hırslarından dolayı çoğu zaman kendine zarar verirler. Onlar sürekli rekabet halinde oldukları için çevresiyle de sürekli çatışma halindedirler. Kendilerini birinci ve en önde görmek isteyen bu burçlar, elinden gelse kendisiyle bile yarışabilir. İşte sürekli rekabet halinde olan o 3 burç…

Koç burcu

Koç burçlarının hayatı yarış diyebiliriz. Kendisini sürekli başkalarıyla yarış haline sokan koç burçları, bu davranışlarından dolayı sürekli yakın çevresiyle çatışma halindedir. Onlar en yakın arkadaşlarıyla bile rekabet içinde olabilirler. Bu davranışından dolayı sık sık eleştiri alsa da asla bu huylarından vazgeçmezler. İşte sürekli rekabet halinde olan burçlar arasında koç burcu da bulunur.

Akrep burcu

Akrep burçlarının hırsı kimse de yok diyebiliriz. Onlar konu ne olursa olsun her zaman en önde olmak isterler. En basit konularda bile bu hırslarından dolayı adeta kendilerini yiyip bitirebilirler. Okuldan iş hayatına kadar her zaman rekabet halinde olan akrep burçlarının arkadaşları da yok denecek kadar azdır. Başta iyi ve yakın gibi görünseler de aslında her zaman yarış halinde olan akrepler bu davranışlarından dolayı çok fazla insan kaybetmişlerdir. İşte sürekli rekabet halinde olan burçlar arasında akrepler de yer alır.

Oğlak burcu

Oğlak burçları oldukça çalışkan ve hırslı burçlardandır. Onlar emek verdikleri her konuda birinci olmak isterler. Oğlak burçlarıyla yarış halinde olursanız tehlikeli olabileceğinin de farkında olmalısınız. Birinci ve en önde olmak için adeta elinden geleni ardına koymazlar. Emeklerinin yanında sinsice planlar içine de girebilirler. Oğlak burçlarının bu davranışlarından dolayı çok fazla yakın arkadaşı bulunmaz. İşte sürekli rekabet halinde olan burçlar arasında oğlak burçları da bulunur.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Yüzlerine tutulan ayna: Elazığ afişleri Yüzlerine tutulan ayna: Elazığ afişleri
14 Mayıs'ta olamaz ama 25 Haziran'da hiç olmaz… 14 Mayıs'ta olamaz ama 25 Haziran'da hiç olmaz…
Ukrayna'da "özel askeri operasyon"dan "seferberlik"e uzanan süreç nereye gidiyor? Ukrayna'da "özel askeri operasyon"dan "seferberlik"e uzanan süreç nereye gidiyor?
Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana! Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana!
Kılıçdaroğlu'nu açıklamak uzuyor, çünkü… Kılıçdaroğlu'nu açıklamak uzuyor, çünkü…
HDP'ye bakanlık verilebilir mi verilemez mi? HDP'ye bakanlık verilebilir mi verilemez mi?
Ben de bıktım Ben de bıktım
Abbas yolcu Abbas yolcu