ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları - Hande Kazanova Nisan ayı

2018 Nisan ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Nisan ayı burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için anlattı. Bu ay Kova burcunu neler bekliyor? Kova burcu eğitiminde nasıl yol izleyecek? Kova burcu kariyerinde önemli adımlar atacak mı?

Hande Kazanova Hande Kazanova
02 Nisan 2018

Nisan ayı Kova Burcu yorumlarınızı Uzman Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için anlattı.

"31 Mart'da gerçekleşen Dolunay'ın etkisiyle Nisan ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Kova ve Yükseleni Kova olanlar. Seyahat ile ilgili konular, yabancılarla yapılacak işler, yurtdışı seyahatleri ticari faliyetler, aktiveteler gibi konular bu Dolunay'ın konularındandı. Medya da çalışıyorsanız eğer önemli konuların etrafınızda döndüğünü bu Dolunay ile beraber hissedeceksiniz. Daha az tanıdığınız yada uzaktan akrabalarınızın konuları sizin hayatınıza yerleşebilir. 

1-2 Nisan'da bir takım zorlu etkileriniz devrede. Beklenmedik yerlerden başınıza gelecek bir takım olaylar hayatınızı zorlaştırabilir. 

4-5 Nisan'da yakın çevrenizde bulunan insanların hayatındaki sıkıntı ve problemler sizin hayatınızı olumsuz etkileyecek. Merkür sizin iletişim alanlarınızda gerileyecek. En fazla iletişim sıkıntısı çekicek olan burçların başında siz geliyorsunuz sevgili Kova'lar ve Yükseleni Kova olanlar. Yakın çevre, akraba gibi konularda iletişiminiz bu dönemde sekteye uğrayabilir. 

15-16 Nisan'da oluşacak Yeni Ay'ın etkileri yakın çevrenizdeki insanların hayatlarında alınacak önemli kararlar sizin hayatınızı etkileyecek. Satış, reklam, pazarlama, medya, tanıtım gibi alanlarında önemli çalışmalarınız varsa bu dönemde başlatabilirsiniz.

24 Nisan'da Venüs'ün İkizler burcuna geçmesiyle birlikte aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Ailevi konuları kenara bırakacaksınız. Eğer öğretmenseniz, eğitmenseniz işlerinizden güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Hiç beklenmedik konu ve olaylar 26 Nisan'da yine devrede olacak. 

30 Nisan'da oluşacak Dolunay'la beraber kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz."

Benzer Haberler